Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sayın darkmagic...
imzanızdaki arabanın plakasını değiştirdik mi tam benim araç oluyor..ama bu daha havalı durmuş sanki...

yakupakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar bende de 2009/astra 1.3 enjoy var. 14500 kmde ay sonuna doğru bakım yaptırcam uşak opel den bir memnuniyetsizliği olan var mı acaba.

yakupakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birkaç soru daha sormak istiyorum. arabadan bazı sesler geliyor. özellikl bozuk yollarda servis ilk bakımını yaparken bununla ilgilenir mi?

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seslerin kaynağı neresi, araştırdınız mı peki? yani servise gerek kalmadan sizin tarafınızdan çözülebilecek şeyler mi demek istedim?...mesela ben emniyet kemerleri takılı değilken bozuk yollarda gelen tıkırtıdan şikayetçiydim.emniyet kemer tokaları yan hava yastıklarının plastiklerine vurup bu sesi çıkartıyordu....geçen gün tek taraflı yapışkan plastikler vardı evde..koltukların ayaklarının tahtaları çizmemesi için geçmiş bir tarihte almıştım...aklıma geldi..onları buldum ve yan hava yastıklarının plastiklerine kemer tokaları hizasında yapıştırdım..ses falan kalmadı...

yakupakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sani ön tarafta plastik aksamda bir vida unutmuşlar gibi bir sesde geliyor. sizin önerinizi deneyeceğim. tıkırtılardan birisi ordan geliyor çünkü

ozan_av

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şanslısın derlerdi inanmazdım.Bugün opel bayisinden aradılar ve 1 tane siyah elimize gelicek dediler çok istemiştim hemen rengini değiştirdim aracım metromavsiydi siyah oldu :)

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir de grafik bilgi ekranının önüne hafifçe bastırınca gelen ses var...çıtırtı şeklinde...o herzaman gelmiyor..forumda bir yerde resimli olarak anlatılmıştı bu seslerin nasıl kesileceği...resimli olarak..aratırsanız bulursunuz sanırım..