Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .

hemano5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben geçmi kaldım bilmiyorum ama bende varım

bide önemli bir sorunum var bu astra sedan h kasa kullanan kardeşlerim cevap verirse çok memnun olurum benim araç 4000 km de yani 3 ay oldu alalı otoban ve düz temiz yolun dışına girmedim girmemde arabaya titizlenirim 1.si amortisörler çok sert hafif bir kasisde araba hopluyor ve yolcuyu rahatsız ediyor,artı dış izalasyon çok zayıf ses alıyor araba lastik seside çabası geçen günde bizim sisteden inerken de direksiyon kutusundan tıkırtı gelmeye başladı boş olduğum gün götürecem atacam kafalarına arabaları bı sorunları teknik servisede yazacağım ama bilen yaşayan varmı ne yapmak gerekir

kıl oldum arabayı km acımasam verecem :mad:

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide önemli bir sorunum var bu astra sedan h kasa kullanan kardeşlerim cevap verirse çok memnun olurum benim araç 4000 km de yani 3 ay oldu alalı otoban ve düz temiz yolun dışına girmedim girmemde arabaya titizlenirim 1.si amortisörler çok sert hafif bir kasisde araba hopluyor ve yolcuyu rahatsız ediyor,artı dış izalasyon çok zayıf ses alıyor araba lastik seside çabası geçen günde bizim sisteden inerken de direksiyon kutusundan tıkırtı gelmeye başladı boş olduğum gün götürecem atacam kafalarına arabaları bı sorunları teknik servisede yazacağım ama bilen yaşayan varmı ne yapmak gerekir

öncelikle hoşgeldin bilmiyorum ben yaşamadım başka yaşayanda duymadım yani acaba sebebi ne:confused:

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim araç 8.500 Km'de. Yazdığın sorunların hiç biri ile çok şükür karşılaşmadım. Tek sorunum yakıt Km.ye 35 Kuruş yakıyor.
Çok zıplamasının sebebi lastik havalarının yüksekliğinden,
Lastik sesi alması ise kapı ayarlarından olabilir.
Direksiyon tıkırtısı konusunda bir fikrim yok.

gkozcan

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
sn akduman ;
Arabanı kazasız kullanman dileği ile , kusura bakmazsan birşey söyleyeceğim. Senin arabanın aynısının GL si bende var. Arabalarımız çok güzel sende slayt yapmışsın düşünce çok güzel ama bazı resimlerin bozuk çıkmış onların yerine daha net çekim varsa koyarsan daha iyi yakışır. Kusura bakma rencide etmek için değil arabamızı daha güzel sunmak içindi.
Saygılarımla