Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .

hemano5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide önemli bir sorunum var bu astra sedan h kasa kullanan kardeşlerim cevap verirse çok memnun olurum benim araç 4000 km de yani 3 ay oldu alalı otoban ve düz temiz yolun dışına girmedim girmemde arabaya titizlenirim 1.si amortisörler çok sert hafif bir kasisde araba hopluyor ve yolcuyu rahatsız ediyor,artı dış izalasyon çok zayıf ses alıyor araba lastik seside çabası geçen günde bizim sisteden inerken de direksiyon kutusundan tıkırtı gelmeye başladı boş olduğum gün götürecem atacam kafalarına arabaları bı sorunları teknik servisede yazacağım ama bilen yaşayan varmı ne yapmak gerekir

kıl oldum arabayı km acımasam verecem :mad:

bakalitler sürtüyormuş servis halletti şükür lastik havalarını indirmem iyi olmaz çünkü o zaman çabuk aşınır böyle devam

ozan_av

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Astra Sedancılar.Bende 2 gün önce sipariş verdim.111. yıl enjoy. + dvd navigation+deri koltuk+mercek xenon+VIP ekler ile 47.000 TL ye mâl oldu.21 Mayıs ta teslim alıcam.İlk defa Opel oldım.İnşallah Hayırlı olur :)

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz hayırlı olsun aracınız cidden güzel donanımlar eklenmiş:) fotoğraflarınıda bekleriz..