Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .

sariasker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğim kadarıyla ki yüksek ihtimalle o şekilde olması lazım garanti süresi içinde tüm bakımlar yetkili servislerde yapılmadığı zaman araç garanti kapsamı dışında kalıyor. ister aldığınız galeri ister birbaşkası yetkili servis olduktan sonra heğpsinde yaptırasnız olur ancak fiyatları konusunda değişmeler oldugunu gözlemledim opelim.net in anlaşmalı olduğu yerler olması gerekiyor onun hakkında bir araştırma yapalım ben kktc de 15.000 bakımı için 360 tl ödedim işcilik kdv herşey dahil 30 tl likte benzin atmışlar sağolsunlar. sizde sanırım ankarada yaşıyorsunuz birkaç yetkili servisten sorun fiyatları en uygunu hangisi ise ona yaptırın ama aracınızı aldıgınız yer bence daha uyguna yapar diye düşünüyorum.

Bilgilendirme için teşekkür ederim peki opelim.net in Ankara'da anlaşmalı olduğu yerler hakkında bilginiz varmı acaba?

DamnedsouL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla onun hakkında bir bilgim yok yani anlaşmalı servisi varmı onuda bilmiyorum ama vardır diye tahmin ettim yönetici arkadaşlar ankarada anlaşmalı yer varmı o konuda sizi bilgilendire bilir özel msj atarsanız yönetici arkadaşlara.

neon27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teyp kodu

merhaba arkadaşlar, geçen ay sedan 111 easytronic almıştım. Teslim alırken teyp koduyla ilgili herhangi bi kart filan vermediler. Son zamanlarda araç alan varsa sizdedemi yok yoksa benimkini vermeyimi unuttu bayi acaba?

DamnedsouL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar, geçen ay sedan 111 easytronic almıştım. Teslim alırken teyp koduyla ilgili herhangi bi kart filan vermediler. Son zamanlarda araç alan varsa sizdedemi yok yoksa benimkini vermeyimi unuttu bayi acaba?

teyip kodu derken akü felan değişince açılması için istediği koddan bahsediyorsanız banada vermediler bir sorun olursa getir halledelim dediler.