opel corsa belası!!!!

kRm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
suçlu hep araba zaten. kullanıcılar da hiç sorun yok hepimiz mükemmeliz. belki düşürdün kumandayı yada su değdi veya valeye verdin onlar bişey yaptı bunlar olamaz dimi... hemen allah corsanın belasını versin diyip çıkıyoruz işin içinden...

futbol61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende de Corsa C var. Arabanın kronik hastalıklarına bakıldığında Mazot Beyni, Beyin, Ön takım ve Direksyon kutusu ağrızaları. Gerçekten de kronik bunlar. Her yıl kesinlikle bunların tamamı bozuluyor.

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
Bende pili değiştirdim tabi ki aptallık edip birmilyoncudan aldım pili. İkinci günü kumanda basmamaya 3-4 kere basınca çalışmaya başladı. Senk. yaptım olmadı. Anahtarı söktüm iyice inceledim lehim atması var mı diye o da yok.

Sonra gittim adam gibi pil aldım. Pili bir taktım çalışmayan anahtar kumandası halen canavar gibi çalışıyor.

serkanyıldız

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende alalı 1 ay oldu bi tekleme stop etme durumu var ama ben yinede seviyorum biraz şans meselesi iştee ama şükretmek gerek :))

caglar_gsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımı aldım eski sahibi dedıkı kumanda calısmıyor, daha sonra icini actım baktım suya dusurmus güzelce önce pilini çıkardım ve kartı bir diş fırcası yardımı ile tinerle temizledim daha sonra kurumaya bıraktım. geri topladım baktım calısmadı biraz arastırdım inceledim pilin yuvasının ayakları karta tam temas etmıyor gittim mahalledeki tv tamircisine dedim suraya bi 2 lehim at attı sorunum ortadan kalkmıs oldu. sımdı bunda arabanın ne sucu var? tamamen kullanıcı hatası olan bi durumu kendi tarafıma cevirmiş oldum.
Ha bide yaklasık 3 yıl boyunca 1998 marka corsa gsi kullandım hani kaputu acınca el ayak girmeyen bir araba varya işde ondan 3 yıl boyunca rutin bakımları haric hic bir masraf yapmadım tam tersi performansla ilgilenen ler bilir mantzel, genişletilmiş gaz kelebegi ve headers takmama rağmen hic bir olumsuz sonuçla karsılasmadım. Opel arabasına biniyorsan arıza tespiti iyi yapman lazım bunun icinde nette belkı saatlerini belki günlerini ayırarak benzer sorunlardan yola cıkacaksın. şimdi bakıyorum eskisi gibi forum olayı kalmadı, facedeki gruplara yazıyolar arıza lambam yaktı niye yaktı su ses geldi niye geldi bi arastırın gerekirse ustanızı degiştirin