opel corsa d difüzör

leventcanker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007 opel corsa d aracım var arka tampon difüzör taktırmak istiyorum fakat pek bilgim yok öncelikle orjinal tampona ek yapılıyormu tamponumu degiştirmemmi lazım linki altta paylaştım bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

difüzör link: /  Opel Corsa-D Spoyleri-Opel corsa D difüzör OTOSPORT KARLIKÇI HALİL

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Difüzör taktıracağına bendeki gibi birşey düşünebilirsin hem çok daha ucuza mal olur sana

ben örnek 1 resim ekleyim diğer resimlere imzamdaki yazıya tıklayarak bakabilirsin

saygılarımla

jzpgjyC.jpg

garbis

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
difüzör salgını başladı :)

hadi bakalım difüzörsüz corsa kalmasın

leventcanker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Difüzör taktıracağına bendeki gibi birşey düşünebilirsin hem çok daha ucuza mal olur sana

ben örnek 1 resim ekleyim diğer resimlere imzamdaki yazıya tıklayarak bakabilirsin

saygılarımla

jzpgjyC.jpg

evet güzel olmuş bunuda düşünebilirim ama cift egzoz yapmak istiyorum biraz gösterişli dursun diye :) ankarada bulamabilecegim yaptırabilecegim bir yer varmi veya internet sitesi

murt34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

saygılarımla

jzpgjyC.jpg

hocam gerçekten çok hoş olmuş mat araç kaplama kullandığın malzeme ?

sonerakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sonerakgul.com
uğur bu mantık kafama yattı. ama benim arabada hoş dururmu renk dolayısıyla ?

sonerakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sonerakgul.com
bende eskiden kia pregio minibüs vardı. Arabayla 7/24 uğraşırdım. Daha önce de oto sanayide çalıştığımdan dolayı çok şeyi de biliyorum. Ama gitti benim beyaz karakaçanım :)

Ben severim ya. sabah kalkıp bakıyorum arabaya yav diyorum ne yapsaaam ne yapsaam :)

UğUr la iyi anlaşacaksınız gibi duruyor oda sever aracıyla uğraşmayı :)

aybrskck

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimdeki difüzörü ben kullanıyorum aracımın konusunda resimlerini görürsünüz hoş duruyor tavsiye ederim fiyat uygun ben 350 ye aldım bu arada parça fiber tampon eki orj tampona montajı yapılıyor fakat son ayrıntı üzerindeki çıkışlar gercek değil sadece egzos görünümü içleri kapalı orj egzos aşağıda oluyor belli olmuyor zaten sorun yaratmaz :)