Opel de indirim var...

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
30 saysalar bende degıstırırım ama 28 den fazla verıceklerını dusunmuyorum :D

Al Bendende Bu Kadar ya yemişim Saymazzsa saymasın Ben Memnunum ama ıste bu kadar düşürdüklerinde kafamızı karıştırıolar sımdı tekrar takas yapsam 1.200 tl felan kasko yaptırıcaz bılmem ne kafadan 30 saysalar 6-7 mılyar masraf cıkar babamıda ıkna edebılırmıyım artık bılemıcem :D

tozluyurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba ıyı guzel de gıtmıyo bıraz pısmanlık var ama 1.6 yı deneyım oyle uçurum bir fark yok ama yinede sollamada falan araba yıgılıyor o kotu ıste guvenıp cıkamıyorum sollamaya

tozluyurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca birsey sorucam 3.500 km de aracı servıse mı verdın benım bıldıgım 10.000 bakımı var yoksa 6 aylık periodlar mı cagırıyorlar bı fıkrım yok

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba ıyı guzel de gıtmıyo bıraz pısmanlık var ama 1.6 yı deneyım oyle uçurum bir fark yok ama yinede sollamada falan araba yıgılıyor o kotu ıste guvenıp cıkamıyorum sollamaya

Valla Henüz 2 Senelik Sürücü Olduğumdan Dolayı Uzun Yolda Sollama Fırsatım Olmadı Genelde Abım Yada Babam Kullanır Uzun Yolda Ama Babam 1.3 Doblo Ile 5-6 Metrelık Tırları Vıtes Kuculterek Cok Rahat Gecıyordu Sehır Icı Kullanımlarda Özelliklede Yokuşlarda Yuksek Vıteste Sollama Yapamıosun 1.4 Astra Ile Ama Vıtes Kuculttugunde Pek Sorun Yaşamadım Acıkcası

ayrıca birsey sorucam 3.500 km de aracı servıse mı verdın benım bıldıgım 10.000 bakımı var yoksa 6 aylık periodlar mı cagırıyorlar bı fıkrım yok
Pek Bakımlık Bır Olayı değil malesef :(
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=71069

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bılmıyorum cuma yada c.tesi alıcam aracı ama şöle solıyım Geçen Kaza Olmadan once az bısey kaldırıma sürtmüşüm orayı sonradan fark ettım sağ alt tamponun orda az bısey cizik vardı bıde tamponun altındakı lastık degısıcektı ıscılık dahıl yetkılı servısde 250 tl dedıler sıf o lastık 70 tl imiş onuda kendı kaskomdakı mini onarımdan yararlanıp yaptırıyorum arka tamponun masrafı daha fazlaydı tamır gorse ıscılıkler dahıl 350 felan rahat gorur değişirse bu rakam dahada artar kanımca allahtan karşı tarafın kaskosu aracı aldığım yerin servisiyle anlaşmalıymış yoksa yandıydık.

tolga gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kia 5 yıl garanti veriyor, gözardı etmemek lazım, ayrıca bakımlar 20 000 km de bir diye biliyorum, triger 200 binde değişiyor

ZdeArBaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kia ceed son kasası çok güzel olmuş ve dizel 1.6 motor seçeneği beni biraz daha kendine çekti, tam türkiye şartlarına göre üretilmiş orta sınıf araç diye düşünüyorum

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende "kia ceed 1.6 crdi 115 ps" bumu yoksa "astra 1.3 cdti 90ps" arasında karar vermeye çalışıyorum

kia: 37.000
astra: 35.000
bence astra,kia güzel yalan değil ama bence astra,2 milyarında cebinde kalır