Opel de indirim var...

buqra1907

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ceed mi Şakamı Yapıyosunuz Astranın Tırnagı edermi Hiç Hyndai İle Kia Tartışmak Bile Hatasız Giderde Dururmu ? Viraja Girermi Bende Astrada Var 1.5 crdı accent 2010 model 220 yi rahat görüyor ama yol tutusu -999555 Astrayla 200 yptım Gayet Güven Saglıyor

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ceed mi Şakamı Yapıyosunuz Astranın Tırnagı edermi Hiç Hyndai İle Kia Tartışmak Bile Hatasız Giderde Dururmu ? Viraja Girermi Bende Astrada Var 1.5 crdı accent 2010 model 220 yi rahat görüyor ama yol tutusu -999555 Astrayla 200 yptım Gayet Güven Saglıyor

hyundai ile kia yı aynı kefeye koymayın aynı değil çünkü nasıl opel ile mercedesi aynı kefeye koyamassak hyundai ile kia yıda sırf ikisi koreli diye aynı kefeye koymak yanlış olur..

kia hakkındada şunu diyim öngörülere göre 10 yıl içinde avrupanın en büyük ilk 3 otomobil firması içine giricek ve avrupada satışı hızla artan tek firma.. bunun dışında yeni serilerinin tasarımına bakarsanız evrim geçirdi nedenide yeni serilerin tasarımını ingiliz bir firmaya verdi kia.. kendisi yapmadı tasarımları bu yüzden yeni nesillerin tasarımı çok çekici ve güzel..

kullandığı crd motorlar ise şu anda mercedesinde kullandığı en iyi dizel motorlar..

kia cı değilim alırmıyım sanmıyorum almamda ama markanında hakkını yememek lazım iyi işler çıkartıyorlar..