Opel' de indirim.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel' de indirim.

REC link' Alıntı:
Telefonla arayıp birkaç bayii aradım ve fiyat aldım, yalnız dikkatimi çeken husus çu oldu: Her bayii isim ve telefon numarası aldı ve hepsi biraz beklediktem sonra aynı fiyatı verdiler..

Sanırım isim ve telefon numarası verince sizi ortak havuz gibi bir sisteme kaydediyorlar ve o liteye bakıp aynı fiyatı veriyorlar.. Ya da 4 bayiiden aldığım aynı indirim koca bir tesadüf :)

Bu işte bir gariplik var gibi.  ::)

Söylediğiniz gibi bayiler birbirleri ile aynı fiyat veriyor, fiyatlarını da birbirlerine kırdırmıyor olabilir.

Bir seferde farklı bir isim ve telefon numarası ile şansınızı deneyin, belki bu sefer daha iyi bir indirim alabilirsiniz.  :)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Bu işte bir gariplik var gibi.  ::)

Söylediğiniz gibi bayiler birbirleri ile aynı fiyat veriyor, fiyatlarını da birbirlerine kırdırmıyor olabilir.

Bir seferde farklı bir isim ve telefon numarası ile şansınızı deneyin, belki bu sefer daha iyi bir indirim alabilirsiniz.  :)

Denedim, 47.500 dediler :D Liste fiyatı 47.400 dedim, tamam 100 tl  indiririz o sorun değil dediler :D :D :D

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Denedim, 47.500 dediler :D Liste fiyatı 47.400 dedim, tamam 100 tl  indiririz o sorun değil dediler :D :D :D

ևok sağ olsunlar, baya yardımcı olmuşlar.  :D