Opel Erdemir

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçenlerde forumun bir kaç yerinde Opel Erdemir Servisinden rahatsız olduğumu ve hiç bir şekilde memnun kalmadığımı belirtmiştim.Bugün Müşteri memnuniyeti adı altında Servisimizden memnun kaldınızmı diye bir bayan aradı . Bende kesinlikle memnun kalmadığımı , sorunlarla birebir ilgilenilmediğini , bir şeyi değiştirmemek için ellerinden geleni yaptıklarını ve sürekli bişeyleri yokuşa sürdüklerini verilen sözlerin yerine getirlmediğini aracımın 1 gün boyunca orda boşuna beklediğini söyledim ve memnuniyetsizliğimi dile getirdim.Karşımdaki bayan kesinlikle bu sorunları aşıcaz ve bunu size hissettirmemiz için hata telafisi için uygun olduğunuz bir zaman servisimize gelmenizi özellikle rica ediyorum , birebir sorunlarla ben ilgileneceğim dedi.Bende bu hafta tatile gideceğimi dönüşte uğruyacağımı söyledim.Gelişmeleri daha sonra tekrar yazarım umarım Erdemir bu konuyu aşar.

gencebay25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Erdemir

evet haklısın. ben de Erdemirden pek memnun değilim :(

gerçekten de dediğiniz gb hiç ilgilenmiyolar sizin yine başka servislere gitme şansınız var biz mecburen Erdemir ile yola devam :(

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

gencebay25 link' Alıntı:

gerçekten de dediğiniz gb hiç ilgilenmiyolar sizin yine başka servislere gitme şansınız var biz mecburen Erdemir ile yola devam :(

Odak ve Gerçek  045thumbsup

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gencebay25 link' Alıntı:

Neden Erdemire mecbur ?

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gencebay25 link' Alıntı:
Erzurumda başka bayi yoktur:(

Ordada Sıkıntılar aynı yani. Allah yardımcınız olsun.Ses çıkarmadan rezil etmeden bişeyleri çözmüyorlar.

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BurakyNk link' Alıntı:
Odak ve Gerçek  045thumbsup

Odak ve Gerçek e gidenler çok memnun olduklarını söylüyorlar.Ancak Büyükçekmeceden sürekli gidebilme şansım olmuyor işte . Hafta sonlarıda kısıtlı zaman sıkıntısı oluyor.Tatilden dönünce Gerçek e Kapı Ledlerini taktırmaya gidicem.İnşallah memnun kalırsam oraya devam edicem.Erdemiride bütün yetkili mercilere şikayet edicem.

gencebay25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynen öyle.. mesela en son bakıma gittim  13,30 a randevu aldım tam 2 saat sonra girişimi yaptılar

akşam 6 buçuk gb servisi kapattık hep beraber çıktık...

yorumsuz...

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

gfb1987 link' Alıntı:
Odak ve Gerçek e gidenler çok memnun olduklarını söylüyorlar.Ancak Büyükçekmeceden sürekli gidebilme şansım olmuyor işte . Hafta sonlarıda kısıtlı zaman sıkıntısı oluyor.Tatilden dönünce Gerçek e Kapı Ledlerini taktırmaya gidicem.İnşallah memnun kalırsam oraya devam edicem.Erdemiride bütün yetkili mercilere şikayet edicem.

Her iki servistende mutlu mesut ayrılırsınız .. arabamla ilgi bütün işlemleri Odak ve Gerçekte yapılıyor ve ilgili alakaları süper kendi arabaları gibi ilgileniyorlar ..

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BurakyNk link' Alıntı:
Her iki servistende mutlu mesut ayrılırsınız .. arabamla ilgi bütün işlemleri Odak ve Gerçekte yapılıyor ve ilgili alakaları süper kendi arabaları gibi ilgileniyorlar ..

Tavsiye için teşk. ilk fırsatta gidicem.