Opel Erdemir

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Erdemir

gencebay25 link' Alıntı:
aynen öyle.. mesela en son bakıma gittim  13,30 a randevu aldım tam 2 saat sonra girişimi yaptılar

akşam 6 buçuk gb servisi kapattık hep beraber çıktık...

yorumsuz...

Cinayet sebebi  madd walll

qwer001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.battlefieldturk.com

Erdemirler karter korumaya 250 tl fiyat çektiği anda zaten gözümden düşmüştü,Sanırım Hyundai fln karışık oldukları için doğru düzgün hizmet veremiyolar.Sadece opel satışı ve bayisi olsalar belki biraz daha düzgün hizmet verirlerdi diye düşünüyorum.

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

qwer001 link' Alıntı:
Erdemirler karter korumaya 250 tl fiyat çektiği anda zaten gözümden düşmüştü,Sanırım Hyundai fln karışık oldukları için doğru düzgün hizmet veremiyolar.Sadece opel satışı ve bayisi olsalar belki biraz daha düzgün hizmet verirlerdi diye düşünüyorum.

Ben bedavaya taktırmıştım aracı alırken.Gerçi takıldımı onuda bilmiyorum taktık dediler ama  evill2 :D

qwer001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.battlefieldturk.com

gfb1987 link' Alıntı:
Ben bedavaya taktırmıştım aracı alırken.Gerçi takıldımı onuda bilmiyorum taktık dediler ama  evill2 :D
Bana hiç bişey vermediler :) onuda geçtim satıştaki bayan navimastera 2000 tl fiyat çekti tam çıkıyodum yedek parçadaki arkadaşa sorayım dedim o da 1500 tl fiyat verdi aynı cihaza :)
Kimsenin kimseden haberi yok veya ne tutturursam hesabı ...

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

qwer001 link' Alıntı:
Bana hiç bişey vermediler :) onuda geçtim satıştaki bayan navimastera 2000 tl fiyat çekti tam çıkıyodum yedek parçadaki arkadaşa sorayım dedim o da 1500 tl fiyat verdi aynı cihaza :)
Kimsenin kimseden haberi yok veya ne tutturursam hesabı ...

Ya ben o konuda kime söylesem bana hayret ediyor.Bende şüphelenmeye başladım acaba bişeymi var diye. Ben 2011 Aralık Çıkışlı Sport + Sunroof (Stil Paket Orj.Bluetooth) + Navigasyon (Navimaster) + Cam Filmi + Boya Koltuk Koruma Vs. + Karter Koruma 44.000 TL ye aldım.Kime söylesem imkanı yok diyor :)

gencebay25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

başka bi şey kaldı mı  045thumbsup