Opel-Honda modelleri karşılaştırması

Hangi model

• Kullanılan toplam oy
    120
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mesajlarımı yanlış yere yazmadım. bir daha araba alacak olursam ki vectramı sattıktan sonra alacağım, opel ilk 5 içinde bulunabilir tercihlerim arasında ama 1 numara olur mu orasını bilemem. benim çeliştiğim falan yok bunu da bil. şuan opel kullanıyorum ve forumdaki paylaşımlardan ki bildiğim kadarı ile burası bir paylaşım portalı, kendime de pay çıkartıyorum bende de olan yada oluşabilecek durumlardan nasıl kurtulabilirim diye bakınıyorum.

EĞER BURASI BİR PAYLAŞIM YERİ DEĞİLSE VE İÇERİSİNDE ARADIĞIM BİLGİLERİ BULAMIYORSAM O ZAMAN BEN KENDİM ZATEN GİDERİM...

Kabul ediyorum paylaşım yeri ama sen kalkıp burda bu kadar arkadaşımızın aracının olduğu bir konuda alayına honda dersen sana gelicek her lafı kabul etmek zorundasın. Tamam her eleştiriye açık olmak lazım ama senin yaptığın eleştiri değil sadece milleti kışkırtmak tartışmaya sevk etmek..

şimdi dürüst olun aracınız ne olursa olsun
hepimizin hatta her arac sahibinin içinde bir honda sevgisi vardır bir sempatisi vardır
bu değil opelci bmw ve mercedesci içinde gecerlidir yoksa opel forumunda honda tartışılıyorsa bu hondanın büyüklüğünün ve kalitesinin bir göstergesidir

Bu forumda sadece honda tartışılmıyor çok marka gördğm sürekli birbirine kıyaslanan. Sözüm meclisten dışarı kimse üstüne alınmasın ama dürüst olun demissinya emin ol çok dürüstüm ve japon arabalarından nefret ediyorum honda demiyorum tek olarak komple japon diyorum. Opel araçlarım olduğu için değil bu ben sadece genel olarak Alman aracından alman çizgilerinden vazgeçmem buna tüm alman firmalar dahil..

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesilikle katılmıyorum. hondayla işim olmaz. en ufak bir honda sevgisi bir tarafa hiç sevmiyorum. dürstlük mü? %100 işin gerçeği bu. milli takım değil bu. bayrak değil milli marş değil. sonuçta bi japon otomobili ne diye bu kadar dramatize edip ballandırıyorsunuz anlamadım.

Bu forumda sadece honda tartışılmıyor çok marka gördğm sürekli birbirine kıyaslanan. Sözüm meclisten dışarı kimse üstüne alınmasın ama dürüst olun demissinya emin ol çok dürüstüm ve japon arabalarından nefret ediyorum honda demiyorum tek olarak komple japon diyorum. Opel araçlarım olduğu için değil bu ben sadece genel olarak Alman aracından alman çizgilerinden vazgeçmem buna tüm alman firmalar dahil..

Sonuna kadar katılıyorum size. Made in GERMANY!

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
tehlikeli konu :D cr-v, civic sedan ve jazz hondada işaretlediklerim diğerlerinde opellll

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok yerinde bir anket :) Çoğunlukla Opel'i tercih ederim. Honda'nın S2000 , Type-R ve Accord dışında güzel bir modeli yok , ancak Type-R yerine Astra OPC 'yi (hatta Corsa OPC bile daha iyi bence) , Accord yerine insignia'yı tercih ederim. Ancak S2000 bir efsane , SLK 550 Amg de koysanız yine S2000 alırım.

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok yerinde bir anket :) Çoğunlukla Opel'i tercih ederim. Honda'nın S2000 , Type-R ve Accord dışında güzel bir modeli yok , ancak Type-R yerine Astra OPC 'yi (hatta Corsa OPC bile daha iyi bence) , Accord yerine insignia'yı tercih ederim. Ancak S2000 bir efsane , SLK 550 Amg de koysanız yine S2000 alırım.

Bunun Yanına ama şöyle birşey belirtmek isterim (efsane olarak bakarsak tabiki doğru ama güç olarak bakarsak) Type-R atmosferik motorlu Opc turbo motorlu. Tartışma yaratmak istemiyorum sadece aklımda kaldı yazmak istedim. :D

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunun Yanına ama şöyle birşey belirtmek isterim (efsane olarak bakarsak tabiki doğru ama güç olarak bakarsak) Type-R atmosferik motorlu Opc turbo motorlu. Tartışma yaratmak istemiyorum sadece aklımda kaldı yazmak istedim. :D

Honda Type-R'ın turbosunu çıkarttı da biz mi koymadık. ;) Bu segmette Honda'nın performans amaçlı en üst modeli Type-R, Opel'in OPC. Type-r RR Türkiye'de olsaydı onu da koyardım. Honda'da karşıtı olmadığı için buraya koyamadığım Agila, Meriva, Zafira, Combo, Vivaro gibi modelleri var daha Opel'in.

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Honda Type-R'ın turbosunu çıkarttı da biz mi koymadık. ;) Bu segmette Honda'nın performans amaçlı en üst modeli Type-R, Opel'in OPC. Type-r RR Türkiye'de olsaydı onu da koyardım. Honda'da karşıtı olmadığı için buraya koyamadığım Agila, Meriva, Zafira, Combo, Vivaro gibi modelleri var daha Opel'in.

:D Dün zaten Discovery channel'da fifth gear programını izledim Dediğiniz gibi Type-R ile Type-RR karşılaştırıldı. RR üstün ezicilikle görütdü Type-R'ı. :D :cool:

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
honda modellerı eger opel forumunda bıle gerçekten bu kdr çok oy alabılıyorsa, açık ve net ki honda opelden bir gomlek ustun

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
bana göre almanlar bu işin ustası.

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
bana göre almanlar bu işin ustası.

Katılıyorum...Honda büyük bir şirket olabilir...ama ne kadar tanınırsa tanınsın , otomobil sektöründe çeşitlilik bakımından zayıf kalıyor...
Özellikle opel karşısında...:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...