opel insignia 1.6 180hp mi bmw 5.20d mi?

performans açısından insignia 1.6 180hp bmw 5.20d mi

• Kullanılan toplam oy
    146
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

drag_cı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden anlamak istemiyorsunuz????????

yada anlamamak için uğraşıyorsunuz??

sizin arabanızın max. verisi 190'sa, siz ibrede 210 gördüğünüzde
"hımm ben şimdi 185'le gidiyorum, 220 gördüğümde 190 yapmış olurum, daha da gitmez" mi diyorsunuz?
yada o an gittiğiniz gerçek hız vahiy mi geliyor?

herkesin aracında navi cihazı yok, gerçek hızını göremiyor. ibrede gördüğünü söylemekten başka ne yapacak?

yada Opel kullananlar bir arabayla karşılaştırırken "ben 220 yaptım" deyince diğer markanın kullanıcısı "ben 200 yaptım, benimkinin max. verisi bu" mu diyor?
oda ibrede gördüğünü söylüyor.

neden ısrarla milletin yaptığı hızları yalanlıyorsunuz?
nereye varmaya çalışıyorsunuz?

mesajlarımı dikkatli oku yalanlamaya çalışmadığımı anlıcan ama işine gelmez o ayrı!
evet bir araba fabrika verisini geçebilir ama 5 10 km en fazla sen git 212 fabrika verisi olan araçla 240 260 yap olcak işmi...(100.000 km üstü araçlarla)
herkez kadranda gördüğü hızı yazıyo ama gerçek sanıyo ben bunu anlatmaya çalışıyorum :cool:
ama senin arabanın o hızları yapmadığını söylemem işine gelmiyo!

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
haklısınız işime gelmiyor, herkes öğrendi şimdi okadar hızlı gitmediğimi
egom yerlerde.... negüzel hava atacaktım :(
Allah'ınızı severseniz, milleti böyle düzelterek nereye varacaksınız?
herkese bu konudan bahsedip bu yanlışı düzeltmeyimi düşünüyorsunuz?
sizi milyonlarca sürücüyle başbaşa bırakalım ozaman.
hepsine tek tek anlatın derdinizi.

siz yaptığınız hızdan bahsederken hesap kitap yapıp ondan sonra mı yazıyorsunuz?

düzeltilmesi gereken daha önemli şeyler var;)

drag_cı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düzeltilmesi gereken daha önemli şeyler var;)
:D:D:D bu sözüe sonuna kadar katılıyorum;)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim anlamadığım şu 5.20 d alan biri neden gidip onla bunla kapışmayı onu bunu geçmeyi düşünsün o arabayı alan adam keyfine lüksüne konforuna zevkine düşkün insandır o arabada zaten onu sunuyor..

bazı arkadaşlar 20 li yaşlarındalar anlıyorum o yaşda hangi arabayı sunsan önlerine beygire performansa son sürat derler başka bir şey demezler ama 5.20 gibi araçlara binicek biri zaten o yollardan geçmiş artık doymuş belli bir tecrübeye ulaşmış egolarından sıyrılmış insanlardır.. en azından çoğu yoksa hayal kırıklığına uğrarlar o araba onlara istediklerini vermez..

belli bir yaşdan sonra insanlar bağsurlu popolarına konforlu koltuk romatizmalı dizlerine lüks rahat sarsıntısız sürüş az kalmış ömrlerine güvenli korunmalı ve yorgun beyinlerine huzurlu onu yolda bırakmıycak yolun sonunu ona düşündürmiycek kendi kendine giden diye tabir edilen araba ister buda her kezin hakkıdır.. 5.20 ve türevi araçlarda bu klassmandaki araçlardır ve bu iş için üretilmişdir..

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fabrika verileri ortada insignia 8.9 saniyede 100 km ye ulaşıyor 5.20d 8.3
demekki 5 daha hızlı ve bu veriye ulaşmak bmwde daha kolay otomatik vites ve arkadan itişli olduğu için...
ve 3 beygire karşı arada çok büyük tork farkı var...;)

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazi arkadaslar fiyatlarindan bahsetmis ama kiyaslama sadece performans olduguna göre BMW diyorum..

Herkeste bi bmw ismi dolasıyor acaba aramızdan kac kisi bmw sürdü.Davulun sesi uzaktan hos gelir.Bmw önde motor arkadan itiş oldugu için güç kaybına ugruyor.Niye porshe ferrari audi r8 motor arkada bi düşünme fırsatı vereyim size...

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkeste bi bmw ismi dolasıyor acaba aramızdan kac kisi bmw sürdü.Davulun sesi uzaktan hos gelir.Bmw önde motor arkadan itiş oldugu için güç kaybına ugruyor.Niye porshe ferrari audi r8 motor arkada bi düşünme fırsatı vereyim size...

biraz kirici bir giris olmadimi.? mesajimi tam anlamis olsaydin zaten bunu yazmazdin.ben sadece kiyaslanan her iki arabayida kullanmis oldugumdan dolayi fikrimi söyledim..
tahmin bile edemeyecegin kadar bmw kullandim ..eger bmw hakkinda gercekten bir seyler ögrenmek istersen sana seve seve yardinci olurum. ayni seyler tüm opel modelleri icinde gecerli..

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şunu bence en son sorman gereken insana sordun ortaya genel yazmışsın biliyorum ama emrah arkadaşımın yazısından alıntı yapdığın için ona hitafen yazdığını düşünerek bu yazıyı yazıyorum

emrah arkadaşımız o dediğin arabaların memleketinde oturuyor ve orda bu arabalar çok ucuz fiyatlara satılıyor emrah arkadaşımız mütavazilik etmiş yazmamış ama ben türkiyede yaşamama rağmaen mercedes bmw her kasasına binip sürdüğüme göre hatta porsche dahil emrah arkadaşım %99 o arabaların almanyada en vare çeşidine binip sürmüşdür zira oralarda bu arabalar çok komik fiyatlara satılıyor kiralanıyor falan..

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hakan cim ben arabalarla cok fazla ilgili oldugumdan zaman zaman da ufak tefekte olsa alip satiyorum bir arkadasimin galerisi var bazen biraz uzaklardan arac getirdigimiz oluyor yani ben seviyorum arabalarla ilgilenmeyi ,hatta bazi yazilara cevap verirken salliyor hirpo derler diye inan yazmiyorum.evet haklisin carrera 911 inden tut s 500, alpina b 5 ine kadar kullanmadigim arac kalmadi.opel kullaniyorum simdilik her nedense opel ve bmw arasinda gidip geliyorum ikisinide seviyorum galiba..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...