opel Insignia yada passat cc hangisi terciğiniz

hasan_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle tüm opelcilere saygılar ve sevgilerimi sunuyorum…bir passat sevdası tutturulmuş öle gidiliyor,passatın motoru iyi olabilir ama lütfen tasarımı güzel demeyin,bir mimar olarak söylüyorum.tasarımdan az çok anlıyoruz,arka kasa ve lambalar bence wv ye yakışmamış çok klasik ve basit.insignianın her cm i bir heykeltraş havası ile ince ince işlenmiş sanki.adamlar tasarım budur demiş resmen.ben burda passat kötü demiyorum oda çok iyi ama lütfen vectrayı ve insigniayıda passatın önünde yerden yere vurmayın.şunuda unutmayın vw nin arkasında audi gibi premium bir marka var öle olmasına rağmen passatı 90 derece çevirip cc,45 derece çevirip jetta yapmışlar nasıl bir tasarım anlayışı anlamıyorum.opel i satıyorlar,BMW alsa opeli bakın neler oluyor,yorumlar nasıl değişiyor.cc diyosunuz övüyosunuz göklere yıldız yapıyosunuz cc ye vereceğim paraya sıfır 3.20 veya 2006 5.20 alırım o parayı cc hiç haketmiyorum.SAYGILARIM VE SEVGİLERİMLE...VW BİRAZ AĞIR ELEŞTİRİ YAPTIYSAMDA VW CİLERDEN ÖZÜR DİLİYORUM AMA ONLARINDA OLAYLARA AZDA OLSA OBJECTİF BAKMALARINI İSTİYORUM....

teknogri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki insignia,passat trafikte çok görülen bi araba,artık eskitti yüzünü,yeni trend için insignia ı tek geçerim

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Görüntü olarak dedinmi iş değişir, seniin gözlükleri çıkarman gerekir, hatta bi göz doktoruna bile ihtiyacın olabilir.
Dostum passat cc (yi burada yorumlarda bulunanların birçoğu kullanmamış,binmemiş hatta görmemişdir) işçiliği kalitelidir diyoruz, ama görünüm resimleri de ortada; passatı hiç bilmeyen biri iç resimlerinden kamyon olduğu tahmininde bulunur.

:good::alkis::good::alkis:

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Passat CCyi galeride gördüm..Aracın tipi oldukca etkileyici gibi geliyor.Özellikle coupe gibi açılan,çerçevesiz kapıların hastası oldum..kokpit diğer VW lerden ayrılmış gibi duruyor birazcık. Ancak yeterli kalitede değil bence. Bir boşluk var konsolda.. Aracın tipi önden cok cok güzel olmasına rağmen,arkadan hiç çekici değil. Ayrıca fiyatı 86.000 tlden başlıyor...100binlere kadar cıkıyor.. O kadar paraya 2.8 V6 insignia alır,üstünden geçerim passatın :)

umit1984

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.daskuza.com
:confused:
polo !!!!!
0708_z+2008_volkswagen_polo_BlueMotion+interior.jpg

golf !!!!
Golf_Interior1.jpg

jetta!!!
vw-jetta-interior-photo.jpg

passatt!!!!
passat_interior.jpg

aradaki 5 farkı bulun desem bulamazsınız be

aynen katılıyorum... herşeyleri aynı bir kaç belirgin olmayan özellik dışında ama opel herzaman fark atar iç dizaynda

skaratas2

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Passat cc derim.

acex

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme: