opel Insignia yada passat cc hangisi terciğiniz

hemano5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passat cc sanırım benim tercihim olurdu fakat satış rakamlarına bakarsak insignia geçer gibime geliyor fiyat farkıda göz önünde bulundurmak lazım

majjestte

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediğiniz gibi passat piyasa yapmış bi araç fakat insigna daha yeni kıyaslama yapmak biraz zor ama ben olsam insigna derdim görünüş açısından ön planda bence

Son düzenleme:

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle alacağınız arabadan ne istediğinizi iyi belirleyin.

Sonra iki arabayla da deneme test sürüşü yapın veya bu beni tatmin etmez diyorsanız ikisini de birar gün kiralayıp aradaki farkı görün.

Çünkü araçları uzun süre kullanmak için alıyoruz ve sonucunda keşke demeyeceğimiz bir araç almalıyız.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
valla ben aydındayım, bu insignia ötv indirim zamanı 18 tane gelmişti. bende o ara kuzene corsa bakıyordum 1 hafta sonra kuzene corsayı alamaya gittiğimzde yeni parti insignia geliyordu. ötv indiriminde cok iyi sattılar aydında resmen insignia doldu taştı diyebiliriz. Fakat şöyle bir şey var Passat her zaman PASSAT, 2 side aynı parada olsa hiç düşünmeden Passat alırım.
Hoş aynı parada olmasalarda insignia 50.000TL gibi bir para vermem şahsen (tabii bu benim kişisel görüşüm insignia olanlara saygı duyuyorum zevkler ve renkler tartışılmaz)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yainsignianın arkası ne kadar kötü yaaa arabanın komple altı görünüyo nerdeyse o egzoz boruları nası çirkn duruyo tabiki passat cc

hasan_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cc güzel araba kesinlikle lafım yok..o kadar parayı haketmiyor ama..mercedes ve bmw den şaşmam o paraya alacaksam araba..İNSİGNİA derim sonuna kadar...

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Dış dizayn olarak passat bence daha iyi ama her zaman olduğu gibi mekaniği opelden sorunludur açıkçası ben bugüne kadar opel kadar sağlam hiçbir vw görmedim. geriye dönüp yıllara bakarsanız yolda gezen astra f lerin karşılığı golflerin ve vectra a ların karşılığı passatların halini sizlerde görürsünüz. vw de opele kafa tutabilecek bir tek istisna vardır o da kaplumbağadır.

drag_cı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi demişinki 4 tane opel kullandım hepsinde sorunla karşılaştım.Kuzenimde 3. opelini kullanıyo bi sorun çıkmadı çok şükür.Bence sende var biraz sorun.Diyelimki opel sorunlu.Adama sormazlarmı sen ne ayaksın diye.Sorunlu olan markadan 4 tane araba kullan 4üde sorunlu çıksın.İlk sorundan sonra almazdın opel bir daha olur biterdi.Ben mesela sorunla karşılaştığım bir markayı ikinci kez haytta evime sokmam.Mesela yıllar evvel bil LG monitör almıştım.Tuhaf birşeydi görüntü ilk başta monitöre tam oturmuyordu alt tarafa kayıyordu monitör ısındıkça yerine oturuyordu.Bir daha LG sokmadım evime.Sen niye 4 tane opel aldın yada kullandın:confused:
Senin dediğin passat cc neredeyse insignia dan 2 kat pahalı.Kaldıki bu fiyat oranına rağmen insignia cc yi öper.Sen al bi 1,6 turbo insignia gör bakalım nasıl?Bu arada sen golfünü ne zaman aldın?Onu da sorayım.Sanırım 40 000 tl civarı bir paraya almışındır.Şimdi bunun üstüne 2500 tl daha koy insignia al.Benden söylemesi

insanları hem küçük görüyorsun hem saçma örnek veriyorsun senin arabanın farı bozulsa bir daha opel almıycakmısın...!
insignia çok güzel bir araç.evet opel büyük patlama yaptı ama ne yazık ki kriz nedeniyle elinde patlıcakmış gibi görünüyo...!
ne insignia mış arkadaş d segmenti hariç her arabala karşılaştırıldı...
vw nin her arabası aynı diyorsunuz ama adamlar on numara kaliteli malzeme kullanıyorlar niye yap boz gibi oynasınlar göğüslükle kalite desen kalite çokta hoş ve vw ni tebrik ediyorum golf ü 10 15 bin tl pahalıya satıyo sınıfında astra nın fiyatını golf le bir yapsalar kaç tane satılır merak konusu
mercedes bmw audi vw nin mühendisleri hiç birşey bilmiyor bence aldıkları ödülleri opel e verseler daha doğru olur milletin 2500cc 3000cc lik motorla yaptıkları hız 1.4 1.6 la opel yapıyor mübarek f1 motoru :kop::kop::kop:
ondan sonra gerçekleri söyleyince hücum!
lütfen insignia yı d segmentinle karşılaştıralım!
nasa da bilim adamı olsanız yörüngeye insignia atarsınız uzay mekiği diye