Opel insignia

• Konuyu başlatan aykal
  • Başlangıç tarihi

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun beşiktaşta saat 1 gibi barboros bulvarını kapattılar trafiğe ALmanya başbakanı vs geldiği için sanıyorum.
Hani hıp hızlı giden makam araçları var ya. ortada makam aracı çevresinde koruma araçları.

onlardan bir taneside insignia idi. valla çok yakışmış be :):)

agirlikli olarak ford mondeo vardı. ama insignianin karizmasi hepsini alt etmişti..

sanki benim aracımmış gibi sevindim :)

İnsignia zaten çok kaliteli bir araba tartışılmaz makam aracı olacak araba;)

opel-insignia22.jpg

Ford_Mondeo_2007_Back.jpg

Son düzenleme:

ege_kip

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar sözüm yok bekliyelim ve görelim ben sadece uyardim ister inanirsiniz ister inanmazsiniz bu ortak düşünce ben simdiden gecmiş olsun diyorum birseyleri bildigim için (insigia) alanlara almayanlarda akıllık yapıyor su kadarini söylüm GM dahil kendi kanalinnda aciklarsa bu durumu herkez batti zanleder ondan dolayi bayiiilere toplanti yapılmıs sanirsam kesin tarih bile verilmiş soruyorum niye tarih verilmiş madem cok satılıyor 05.11.2009 bütün insigia lar geri cekiliyormus benden bu kadar arkadaslar dilimde tüy bitti....:D

Konuyu yeni gördüm neredeyse soylediğin tarihin üstünden 1sene geçmiş dilindeki tüy bosuna bitmiş anlaşılan

hasan_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla gülün bence....opelimin kaderi bu hep böle dedikodular çıkar zaten....yok bi arada insignia için benzin depolarının yerleri hakkında idi.her arabada tam yerinde değilmiş,kimi 2 cm ilerde kimisi 5 cm ilerde alla alla,nie hiç passatla uğraşmazlar anlamam ya...İNSİGNİA on numara araç...söz konusu insignia ie gerisi teferruattır..saygılar,,

tayfunciray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnsignia D segmentinde muhteşem bir araç, Passatın CC si ile belki kıyaslanabilir. Donanımsız klasik kasa ile aynı katagoride değil. Onunla vectra kıyaslansın bolca:) Mark Adams'ı tebrik etmek gerekir. Batan bir Opel'den birbirinden güzel ve kaliteli araçlar üreten Opel'e atlattı. Geçenlerde okudum Opel kendisine tahsis edilen krediyiş kullanmama kararı almış. Üst üste gelen siparişler bu kararı aldırdı diyor.. Yepyeni bir otomobil İnsignia, New Generation Astra şimdi de Meriva.. Arkadaşımın dediği gibi gerisi hikaye:))

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
tayfun bey, kendinizi üye arşivinde tanıtmanız gerekiyor öncelikle, sonrasında ise izmirden katılanlar grubuna da bekleriz :)

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maalesef verdiğiniz siteden indiremiyorum.Devamlı olarak ''We are sorry, but all downloading slots for your country are busy. '' yazıyor.Mümkünse rapidshare'ye yükleyebilirmisiniz??

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
linkte problem yok . şimdi denedim sorunsuz çalışıyor