Opel Merivamin Başinda Bir şer Dolaniyor?

BL@DE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhabalar arkadaşlar bizde 2004 model meriva var arabadan memnunuz yanlız aldığımız günden buyana en ufak zarar görmeyen üzerinde en ufak çizik olmayan arabanın son 1-2 ayda başına gelenleri sizlere madde madde aktarayım;
1-otoparkta ehliyetsiz lise öğrencisi yüzünden arabanın ön şoför kapısına çarpıldı koca otoparkta geldi bizi buldu bu olay:( araba sac çekildi boyandı servis en ufak değer kaybetmez dedi ama içimizde bir buruk acı olarak kaldı bu olay bu olayı forumdada paylaşmıştım
2-garajdan çıkarken koskoca çelik kapı rüzgarın etkisi ile ön sağ çamurluğa vurdu çıkan ses bomba gibiydi güm diye dedik eyvah çamurluk göçtü ama neyseki opelin sağlamlığı birkez daha kendini gösterdi ve hiçbirşey olmadı yanlız tam çamurluğun çizgisine vurduğu için ışıkta yandan bakınca ufak göçük gibi duruyor:(
3-yine dün fark ettimki arabanın ön sol yolcu kapısına biri birşey çarpmış kapı ufaktan ezilmiş ışıkta göçük yandan bakınca parlıyor gibi oluyor aynı çamurluk gibi:(
evet arkadaşlar olay bu arabanın başına hergün birşeyler geliyor ve hergün bir yerinde bir zarara rastlıyoruz bu arabanın başında bir şer dolanıyor ama hadi hayırlısı nazarmıdır nedir anlamadık? böylede nazara yuh yani:mad: biz bu arabayı en iyisi elden çıkartalım satalım arabada bizde kurtulalım diyoruz sattıkmı yeni honda civic elegance düz vites almayı düşünüyoruz sıfır km merivayı aratmaz kat kat daha iyidir diye düşünüyoruz biraz daha civici araştırdıktan sonra alacağız büyük ihtimalle bu konuda sizlerin fikir ve görüşlerini bekliyorum...:help:

saygılar...

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok çok geçmiş olsun :( gerçekten kötü olaylar.. kendi hatamız olsa bu kadar koymaz ama gözümüz gibi bakıp da başkası yüzünden zarar gelince ....!!!!

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence boşuna satma araban çok temiz yazık edersin tabi sen bilirsin karar senin çok kafaya takma sorunları ufak tefek çizikler göçükler hepsi yapılır civic alınca uğursuzluk geçicek diyemi düşünüyosun yoksa:D

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elbetde cıvıc ın kalıtesı tartısılmaz ama pıre ıcın yorgan yakmaya gerek yoktur nazar dıyelım nazarlık koyalım arabaya

BL@DE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu civiclen test sürüşü yaptık inceledik çok kalitesiz geldi meriva ve bir opele göre yolda opeldeki güven hissini alamadık virajlarda savrulma eğilimi gösterdi yeni civic ayrıca meriva o kadar yüksek yapısına rağmen en ufak savrulmazdı honda hemde yerde gittiği halde savruluyor konfor malzeme kalitesi güvenlik dayanıklılık yol tutuş sıfır yeni civicte hiç beğenmedik ayrıca motorunu 125hp demiş honda ama öyle bir performans hiç göremedik o arabada çok cansızdı merivanın 105hp lik motoru çok daha iyi hemde 1300kg lık bir ağırlığı çektiği halde hondanın değerleri tamamen sallama bence boşver dedik bindik merivamıza bastık gittik yani civici kesinlikle eledik arkadaşlar alırsak yine opel alacaz yeni çıkacak olan merivayı çok beğendik %100 yeni meriva alacaz harika birşeydi tasarımı o zamana kadar meriva ile devam ayrıca araç daha 17000 km de çok yeni ondaki yüksek oturuşu kaliteyi bulamadık hiçbir arabada zaten aynen devam ama bir kurşun dökmek lazım bu arabaya son zamanlarda başına çok şey geliyor görenler ne kadar temiz araba diyorlar hatta çoğu kişi hayırlı olsun diyor sıfır yeni aldığımızı sanıp o derece temiz bir araç geçenlerde bir adam taktı arabaya kafayı bu ne kadar temiz bir araba diyip satmaya kalkarsanız kesinlikle bana haber verin alacam diye birde daha 17000 km de diyince adam iyicene yapıştı arabaya ben bu arabayı nasıl oldu görmeyipte almadım diyip adam kendi kendini yiyordu son zamanlarda galiba çoğu kişinin nazarına uğradı bu araba arkadaşlar hayırlısı olur inşallah...

saygılar...

Son düzenleme:

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu civiclen test sürüşü yaptık inceledik çok kalitesiz geldi meriva ve bir opele göre yolda opeldeki güven hissini alamadık virajlarda savrulma eğilimi gösterdi yeni civic ayrıca meriva o kadar yüksek yapısına rağmen en ufak savrulmazdı honda hemde yerde gittiği halde savruluyor konfor malzeme kalitesi güvenlik dayanıklılık yol tutuş sıfır yeni civicte hiç beğenmedik ayrıca motorunu 125hp demiş honda ama öyle bir performans hiç göremedik o arabada çok cansızdı merivanın 105hp lik motoru çok daha iyi hemde 1300kg lık bir ağırlığı çektiği halde hondanın değerleri tamamen sallama bence boşver dedik bindik merivamıza bastık gittik yani civici kesinlikle eledik arkadaşlar alırsak yine opel alacaz yeni çıkacak olan merivayı çok beğendik %100 yeni meriva alacaz harika birşeydi tasarımı o zamana kadar meriva ile devam ayrıca araç daha 17000 km de çok yeni ondaki yüksek oturuşu kaliteyi bulamadık hiçbir arabada zaten aynen devam ama bir kurşun dökmek lazım bu arabaya son zamanlarda başına çok şey geliyor görenler ne kadar temiz araba diyorlar hatta çoğu kişi hayırlı olsun diyor sıfır yeni aldığımızı sanıp o derece temiz bir araç geçenlerde bir adam taktı arabaya kafayı bu ne kadar temiz bir araba diyip satmaya kalkarsanız kesinlikle bana haber verin alacam diye birde daha 17000 km de diyince adam iyicene yapıştı arabaya ben bu arabayı nasıl oldu görmeyipte almadım diyip adam kendi kendini yiyordu son zamanlarda galiba çoğu kişinin nazarına uğradı bu araba arkadaşlar hayırlısı olur inşallah ne yapsam bilmiyorum?

saygılar...

Doğru bir karar:good: