>>>OPEL PIONEER DİREKSİYON KUMANDA SORUNUNUZ ÇÖZÜLDÜ.. Hepinizin Gözü Aydın. (VIDEO )

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar farklı bir teyp taktıktan sonra ekranda hava sıcaklığı gözüküyormu

berse_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2003 opel corsa c aracım için bende istiyorum

OPEL PIONEER + SONY DİREKSİYON KUMANDA SORUNUNUZ ÇÖZÜLDÜ... HEPİNİZİN GÖZÜ AYDIN..

VIDEO İZLE
( Video da biraz Uçak sesi oldu K.bakmayın )

Extradan DEH-3000UB nin Video su da var Buradan izleyebilirsiniz

http://video.google.com/videoplay?docid=-8079495464596934812

( Buda guugil Serkan arkadaşımızın teybi.)

( Oguz arkadaşımız Teybini gönderdi bu sabah aldım teybin arkasından devreye baglandı ufak ayarlamlar yapıldı yazılım da değişiklikler yapıldı ve Sorunsuz çalışıyor. )
Oguz bu arada senin teyp meşhur oldu :)

Kullanılan Teyp. DEH-P4800MP

Aracınızda hiç bir kablo kesmeden teybinizin arkasından 3 adet baglantı yapacaksınız. ( + , GND ve Dieksiyondan gelen uca )

Yurtdışında satılan Orjinal Aparatların aynısı
ÜNİTE RESMİ VE BAGLANTI ŞEKLİ. Teybin arkasında bukadar bi kutu olucak ve pioneer soketinizin üzeine kalayca 1dakika da takılacak. Toplam Montaj Süresi MAX sök Tak 5Dk

kontroldevremo6.jpg

████████████████████████████████████████████ PIONEER REMOTE CONTROL UNIT

KONTROLLER.

VOL +
VOL -
BAND FM-1 FM2 WM

SEEK + ( CD modunda Parça İleri )
SEEK - ( CD modunda Parça Geri )
CD - TUNER CHANGE ( CD - Tuner Change tuşu ile "0" teybinizi direksiyondan açıp kapayabilirsiniz...

Evet SONY içinde aparat tamam arkadaşlar.
Baglantı şekli ve videosu alta.
Hayırlı olsun Adem

Kullanılan teyp ve aparat Teyp: Sony CDX-GT710
attachment.php

Baglantı şekli
attachment.php

VIDEO
http://www.youtube.com/watch?v=3Ee4uK4jAFE

http://www.izlesene.com/video/arabalar-opel--sony-direksiyondan-kontrol/1758405
-------------------------------------------------
Şimdi ilk devreyi kullanma ayrıcalığı Oguz arkadaşımızın elimdeki malzemeler ile ilk onun devresini yapıyorum. Teybi ile birlikte göndereceğim.

Devrenin opelim.net üyeleri için maliyeti 60-YTL civarında olucak. Tam maliyet çıkarmadım. Ama Kullanmak isteyen arkadaşlar için parça siparişinde bulunacağım. Ona göre isteyen arkadaşlar bana ulaşsın ona göre parça sparişi vereceğim.

isoketqo4.jpg

████████████████████████████████████████████ PIONEER REMOTE CONTROL UNIT

soketcd7.jpg

Her türlü soru ve düşüncelerinizi buraya yazabilir
İsteyen arkadaşlar özel msj ile bana ulaşabilir

Bugüne Kadar Aparat Alıp Kullanan Tüm Arkadaşlara DUYURU

Aparatınızın sadece teyp açıkken çalışamsı için Remote system çıkışından beslemesini almanızı öneriyordum.

Yalnız bu durumda teybiiniz kapalı iken aparat da çalışmadığı için direksiyondan teybinizi açamıyordunuz.

Dileyen Arkadaşlar Aparatlarının beslemesini Mavi Remote System ucundan söküp. Kontak beslemesi olan SARI uca baglarlar ise Kontagı açtıktan sonra diledikleri zaman Normalde CD-TUNER-AUX geçişi yaptığınız 0 tuşu ile teyplerini açıp kapayabilirler

Yolda giderken teybinizi kapatmak için 0 tuşuna 3 sn basılı tutarsanız teybiniz kapanır. ( Bu fonksiyon şu anda devrede olması gerekli zaten )

Kullanımı buradan izleyebilirsiniz
VIDEO: http://www.izlesene.com/video/arabal...kapama/1083604

oto teyibim piooner deh-p3950mp modeli banada yaparmısın bir tane fiyat neolacak

berse_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb benim aracım 2003 opel corsa c teyibim piooner deh-p3950 mp modeli bende diraksiyon kumandası istiyorum

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar,benim yapmış olduğum aparat ile Pioneer veya Sony marka cd çalarlar kontrol edilebiliyor.Cihazın gönderilmesine gerek yoktur.Özelden mail adresinizi belirtirseniz montaj kılavuzunu da gönderirim.Selamlar.

kolega35 nickli üyemiz engin beye burdan teşekkür etmek istiyorum..sabırla 1 hafta benimle uğraştı ve her soruma cevap verdi perşembe akşamı aparatı istedim kendisinden ve cuma kargoya verdi bu sabah elime geçti ve montajını hemen yaptım gayet güzel oldu...uygulagım teyp pioneer deh-1320 cd-mp3 çalar metro gross marketten 149 tl ye aldım 4x50 watt anfi girişi mevcut ..ses tatmin edici ancak prof. bir cihaz değil orta düzey ama 300-400 tl lik teyplerle ses aynı düzende...

junioryay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.realkrom.com
Bende kolega35 nickli Engin Beye teşekkür ediyorum. Sabırla benim kumanda sorununu çözmek için gayret sarfetti ve şimdi gayet güzel çalışıyor.

AHMET_92_42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar daha yeni üye oldum. bu devreye benim de ihtiyacım war ve teybimin adı deh 6350 sd bu teyipte w/r çıkışı war mı tam bilmiyorum ama vardır heralde. Tesisatı takalı beri kafamda bi takıntıydı bu direksiyondaki tuşları kullanamamam ama şimdi kullanabileceğim heralde :) bana bu dewreyi yapan arkadaşım ulaşırsa sewinirim numaram (0 537 989 66 10) bu arada arabam 1998 vectra B

kolega35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar,özelden cevabınızı verdim.
merhaba arkadaşlar daha yeni üye oldum. bu devreye benim de ihtiyacım war ve teybimin adı deh 6350 sd bu teyipte w/r çıkışı war mı tam bilmiyorum ama vardır heralde. Tesisatı takalı beri kafamda bi takıntıydı bu direksiyondaki tuşları kullanamamam ama şimdi kullanabileceğim heralde :) bana bu dewreyi yapan arkadaşım ulaşırsa sewinirim numaram (0 537 989 66 10) bu arada arabam 1998 vectra B

pureocean

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
can-bus sistemli araçları olan ve direksiyon kumandasını yeni teybiyle kullanamayan arkadaşlara bir tavsiyede de ben bulunayım.2006 combomda kullandım gayet güzel çalışıyor.Sinan beye yardımları için teşekkür eder herkese tavsiye ederim özellikle yeni model araçları olanlara...

direksiyonkumandasi.blogspot.com

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...-direksiyon-kumandasi-sorununuz-cozuldu/detay

Son düzenleme:

astrasedan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kolega35 benimde kullanmam lazım direksiyon tuşlarını daha teyp almadım ama pionierin usb li card readerli bi modelini alcam sana ulaşabileceğim tel numaranı verebilirmisin özelden