>>>OPEL PIONEER DİREKSİYON KUMANDA SORUNUNUZ ÇÖZÜLDÜ.. Hepinizin Gözü Aydın. (VIDEO )

mygold

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkur

cengiz bey verdiginiz faydalı bilgiler için cok tesekkurler.
bı konu hakkında bilgi verebilirmisiniz.peugeot 308 ıcınde boyle bır aparat yapabilirmisiniz. bilgi verirseniz sevinirim.

seckintuncer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Astra H 2006 model aracıma uzun araştırmalar sonucunda Pioneer 5900mp teyp aldım ve son fotoğraftaki gibi montajını yaptım.

Arkasındaki girişlerin fotoğrafını çektim. W/R girişi ve hatta ekrana bağlanabilme özelliği de var.

Direksiyondan kumanda edebilmek istiyorum. Yaptığınız adaptörden almak istiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz.

Bu arada bu işe yarayan orjinal parça şu linkte:
http://www.pioneer.eu/eur/products/25/38/301/Int-Ad/index.html

(Tabloda Uzaktan kumanda arayüzü için "CTSVX002" diyor.Ek bilgi olsun diye yazdım.)

Cengiz bey (mokia) benim durumum için bi çözüm yok mu?

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
cengiz bey verdiginiz faydalı bilgiler için cok tesekkurler.
bı konu hakkında bilgi verebilirmisiniz.peugeot 308 ıcınde boyle bır aparat yapabilirmisiniz. bilgi verirseniz sevinirim.

Yiğit yapılırda ezbere yaapılmaz, elde model model araba yok opel olunca opel için yapıldı.

Cengiz bey (mokia) benim durumum için bi çözüm yok mu?

Senin çözüm bu: CA-R-PI.152
KLAVUZ_DOWNLOAD

ARAÇ UYUMLULUK LISTESI

Son düzenleme:

seckintuncer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz bey teşekkür ederim ama bunu nereden temin edebilirim yol gösterirseniz çok sevinirim. internette bu CA-R-PI.152'nin satışıyla ilgili hiçbir bilgi bulamadım.

babacan1796

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.dest
cengiz bey merhaba ;
ben 2008 opel combo sahibiyim aracımda cd30 var mp3 desteği yok sadece track çalıyor. anladığım kadarıyla opelin ses sistemlerinde tam anlamıyla uzmanlaşmışsınız.
cd30 a aux girişi yapabilir misiniz.orjinal teybin ses çıkışı çok ama çok iyi sadece aux girişine ihtiyacım var. bu arada bu işlemde en az sizin ki kadar ilgi görecektir.isterseniz bir araştırın .opel cd30 aux in şeklinde.cd30 mp3 olanlarında aux girişi var ama cd30 larda yok malesef.cihazın arkasında soket deliği var ama soket yok.kaç kişiye gösterdiysem olmaz dediler.bu iş sizin uzmanlığınıza bakıyor.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
cengiz bey merhaba ;
ben 2008 opel combo sahibiyim aracımda cd30 var mp3 desteği yok sadece track çalıyor. anladığım kadarıyla opelin ses sistemlerinde tam anlamıyla uzmanlaşmışsınız.
cd30 a aux girişi yapabilir misiniz.orjinal teybin ses çıkışı çok ama çok iyi sadece aux girişine ihtiyacım var. bu arada bu işlemde en az sizin ki kadar ilgi görecektir.isterseniz bir araştırın .opel cd30 aux in şeklinde.cd30 mp3 olanlarında aux girişi var ama cd30 larda yok malesef.cihazın arkasında soket deliği var ama soket yok.kaç kişiye gösterdiysem olmaz dediler.bu iş sizin uzmanlığınıza bakıyor.

Konu var zaten baktınızmı aşağıdaki konuya.
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=27009

babacan1796

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.dest

babacan1796

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.dest
üstad combolardaki teyb bu kadar slim değil. ben çıkarttım ama. birde ta aküden kaplo alıp kesip biçmek nekadar kolay tartışılır.bunu soket ile çözemezmiyiz. burada gösterilen teyb ile benimkinden çıkan farklı.panel aynı ama geriye doğru çok daha dar.