opel satış elemanların saygısızlığı

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: opel satış elemanların saygısızlığı

Opel sadece daha iyi motor ve şanzıman üretmekle kalmayacak önümüzdeki yıllarda daha iyi satış - satış sonrası hizmeti de verecek, Opel bayiliği almak için şimdiki gibi sadece para yetmeyecek.

bkz: Toyota servisi açmak için Japonlar secerenize kadar bizzat gelip araştırma yapıyorlar.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben olsaydım servis müdürünün yanina gidip o lafları tek tek satış elamanina yedirirdim.
Çoğu servis müdürü kendisine bu konuda şikayet gitmediği için durumun farkında değil, o yüzden bu tür sıkıntıları mutlaka servis müdürleri ile paylaşmak lazım
Bu konuda titiz olan ve dikkat eden servis müdürleri var.

Astra 1.6 115Hp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Banada Samsundaki Reis Oto kaskoyu akrabalar hediye ettiler. Bende oraya gelince düşünürüz demiştim adamlar ben kaskomu yaptırdım deyince biz sizinle artık ilginemeyiz dedilir.

Odak Dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.odakdynamics.com

Tolga KARACA link' Alıntı:
Gene de Toyota ve Hyundai de bu türlerden az var, bir de lüks markalarda tabi.
Insignia'dan 520'ye geçmeyi düşünen müşteriye daha satış kesinleşmemişken Insignia'ya etmediği hakareti bırakmayan BMW çalışanı var :) arabasını seven insanlar için sinir bozucu bir durum

tyfnsen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Odak Çağrı link' Alıntı:
Insignia'dan 520'ye geçmeyi düşünen müşteriye daha satış kesinleşmemişken Insignia'ya etmediği hakareti bırakmayan BMW çalışanı var :) arabasını seven insanlar için sinir bozucu bir durum

kesinlikle öyle ..

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Odak ևağrı link' Alıntı:

Tabi ki her markada vardır tektük yamuk ama genel olarak Bmw-Mercedes bayilerindeki müşteriye karşı nezaket ve ilginin Opel dekilerden iyi olduğunu düşünüyorum.  8)

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: opel satış elemanların saygısızlığı

Tolga KARACA link' Alıntı:
Tabi ki her markada vardır tektük yamuk ama genel olarak Bmw-Mercedes bayilerindeki müşteriye karşı nezaket ve ilginin Opel dekilerden iyi olduğunu düşünüyorum.  8)
Abi kötülemeyelim ama adamlar öyle güzel hoşgörülüki bizde araba alırken gittik mercedese. adamlar 2001 model arabaya(astra f)son model muamelesi yaptılar.Ama opel kötümü hayır odak bayi gayet güzel bize çok iyi davrandılar.

tolgakeser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Her markada boyle adamlar var Birde vw bayilerini deneyin arac alirken sinir oldum bu yuzden ikinci el aldim umursamaz burnundan kil almayan tok saticilariyla meshurlar bence opel yaninda daha iyi kaliyor  046thumbsdown

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: opel satış elemanların saygısızlığı

Kerim12can link' Alıntı:
Abi kötülemeyelim ama adamlar öyle güzel hoşgörülüki bizde araba alırken gittik mercedese. adamlar 2001 model arabaya(astra f)son model muamelesi yaptılar.Ama opel kötümü hayır odak bayi gayet güzel bize çok iyi davrandılar.

Odak Türkiye deki en iyi bayilerden bence, onun dışında malesef galeride değil yanına gelmek masasında kafasını kaldırmayan elemanları olan bayileri de var mesela bunun en dikkat çekici olanlarından biri İzmir de; İzmir de Ford ve Opel aynı binada ve aynı showroom da sergileniyorlar, Ford kısmına girdiğinizde daha adımınızı attığınızda bir görevli tebessümüyle yanınıza gelirken Opel de masadakiler göz kontağı kurmamak için önündekilere bakıyorlar, dakikalarca geziyorsun arabalara inip biniyorsun, asık suratlı çalışanlardan gelen hiç kimse yok  :D

Vw de ise Edremit bayi çok iyi, ama onda da büyük şehirlerde fazlasıyla ukala olabilen personel kadrosu var malesef, benim gittiğimde hep iilgisinden memnun olduğum 1- Mercedes 2- Hyundai - 3- Toyota var aslında her bayisi Edremit ve İstanbul Altur gibi olsa sanırım en iyisi Vw derdim! Golf ü alırken ilgi alaka hoşgörü neredeyse bunaltacak seviyedeydi!