Opel Satış Sonrası Hizmetleri

Opel satış sonrası hizmetlerle ilgili aşağıdakilerden hangisi/hangileri doğrudur?

• Kullanılan toplam oy
    51
  • Anket kapatılmış .

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anket çok acayip şıklar biraz farklı tellerden çalıyor

en kolay cevabım hepsi olurdu:)

berkerdogan66

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
koskoca forumda böyle önemli bir konuda bu kadar az bir katılım olması çok ilginç arkadaşlar bu duyarsızlıkla birşeylerin daha iyi olması nasıl sağlanabilir acaba!

Son düzenleme:

berkerdogan66

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
.. .. .. ..

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anket seçenekleri arasında hepsi olsa daha iyi olurdu

servisler teşhislerinde şu değişecek deniliyor geçiyor ama sorunun tam nerden geldiğini bilip bilmedikleri belli değil

geçen hafta serviste yaşadığım bir durumu anlatayım aracım 6 yaşından büyük olduğu için opel servisinde ki %30 indirimden yararlanayım dedim ve sabahları v kayışından gelen sesten rahatsız olduğum için değiştireyim dedim gittim servise kayıştan ses geldiğini ve değiştirmek istediğimi söyledim tamam sökelim bakalım dediler söktüler kayışı kayışın sağlam olduğunu ve sesin muhtemelen kasnaktan geldiğini söylediler ve kasnak değiştirdiler tabii ki bu arada motor ısındığı için kasnak takıldıktan sonra araçta ses kalmadı ben zonguldak a evime döndüm sabah olduğunda racı çalıştırdımm yine aynı ses hemen servsi aradımdurumu açıkladım sesin hala devam ettiğini servise beni geri çağırdılar kayışı değitirmem gerektiğini söylediler telefona 30 dakika kavga sonunda hafta sonu ereğliye geçecem bir sıkıntı olmazsa sorunumu çözeceklermiş bakalım bu çözüm ne kadar mal olacakkk

berkerdogan66

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
belki seçeneklerden bazılarına katılmayanlar olabilir o yüzden çoklu seçenek işaretleyerek bazılarını veya hepsi seçilebilir.
Seçenekleri belirlerken mümkün olduğunca forumda daha önceleri diğer arkadaşların yaşadığı sorunlardan da yola çıkarak hangi tür olumsuzlukların hangi oranda meydana geldiğini tespit etmekti amacım. İstatikçi arkadaşların hoşgörüsüne sığınarak elimden geldiği kadar sorunlara yönelik bir anket hazırladım.
Evet bu anket sadece OLUMSUZLUKLAR üzerinedir yani amaç bu olumsuzlukları ortadan kaldırmak için önce hangi unsurlardan ne kadar rahatsız olunduğunu ortaya koymak.

Son düzenleme:

berkerdogan66

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
güncel

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatlar pahalı,hiç bir şekilde güven vermiyor,satış sonrası bilgiler yeterli değil...