Opelden japona geçiş "ASX"

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yüksek arabaya ne gerek var Astradan sonra yine bi c sınıfı alırız işte, jetta mı c4 mü mazda 3 mü vs. derken bir anda kendimizi günün modası crossover segmenti bi araba alırken bulduk. Hemde bir diğer moda olan beyaz+cam tavan klişesiyle. Zengin donanım ve ikinci eldeki uygun fiyatıyla sahip olduğumuz yeni aracımız.

2011 Mitsubishi ASX İntense :rolleyes:

img0832sa.jpg

img0834sa.jpg

Eğlenceli ve dikkat çeken bir araç. Donanımı çok zengin. Ses yalıtımı konusunda tipik bir japon.

Son düzenleme:

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Hayırlı uğurlu olsun.4 aylık bir lancer plus mazim oldu mitsuyla.yedek parçasının pahalı olması dışında bir şikayetim olmadı motoru çok sessizdi,rolantide çalıştığı anlaşılmıyordu,kazasız belasız kullanın inşallah:)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Dıştan çok güzeller, lakin konsola geldi mi ben japonum demesi hoşuma gitmiyor. Hayırlı uğurlu olsun, güzel araç

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel maşallah valla alasım geldi:)

Çok güzel gaza getirebilirim. :D

Hayırlı uğurlu olsun.4 aylık bir lancer plus mazim oldu mitsuyla.yedek parçasının pahalı olması dışında bir şikayetim olmadı motoru çok sessizdi,rolantide çalıştığı anlaşılmıyordu,kazasız belasız kullanın inşallah:)

Teşekkürler
Yedek parça konusuna daha gelmedik o yüzden şimdilik sıkıntı yok :dil: Motor 1.6 MIVEC hondanın VTEC motoruyla aynı prensipte. 3500 devirden sonra biraz değişiyor ses ama güzel bir sesi var. Lastiklerden dolayı biraz yol sesi alıyor ama onu da yalıtımla çözücem. Rolanti sesini duymak biraz zor çünkü start&stop var rolantide pek kalamıyoruz :D

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dıştan çok güzeller, lakin konsola geldi mi ben japonum demesi hoşuma gitmiyor. Hayırlı uğurlu olsun, güzel araç

Evet iç mekan çok ağır Japon :D Her detay ben japonum diyor. Ama gözüm alıştı :dil:

Allah kaza bela vermesin kardeşim.

Sağolasın kardeşim :D sen alındığı ilk hafta yolda gördün ama yüz vermedin :dil:

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et