Opel'den Toyota'ya...

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Opel Astra 1.4 Essentia aracım vardı.Pazartesi günü satıyorum inşallah.Anlaştık... Toyota Auris almayı düşünüyorum.Olumlu veya olumsuz nasıl biliyorsunuz bu araçları.Sportif kullanıyorum genelde araçlarımı.Sedan araçları sevmiyorum.Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

Celebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toyota iyidir kazasız belasız binin hayırlı olsun :))

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
olumlu - Toyota işte, sorunsuz :)
olumsuz - para verip almam, tasarıma önem verenler için uygun bir araç değil

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amcama corolla aldıktan sonra toyota foorumundada gezdim bir süre ancak forumdakiler bile aurisi beğenmiyorlar yeni astra golf ile tasarımda yarışamayacağını biliyorlar ve çok kızıyorlar :) toyota iyi araba sağlam araba ( teyzemin damadı bursada 140 150 civarı su kanalına uçtu burnu bile kanamadan çıktı araba pert ) corolla için konuşuyorum yol tutuşu konusunda astranızı ararsınız ama çok fazlada arkasını bıraktığını söyleyemem zaten auriste hb bir araç fazla sıkıntı çekmezsiniz yalnız yüksek hızlarda hiç güven duyamadım araca uçacak gibi geliyor :).motor sessizliği konusunda herkes çok sessiz diyor ama ben buna pek katılmıyorum yüksek hızlarda 3000dd geçtikten sonra içeride lastik sesi ve motor sesini gayet ne duyuyorsunuz hatta teyp falan açık değilse bu can sıkıcı olabiliyor.
ben toyota için corollada bunları gözlemledim (2004 model sol) toyota büyük firma 2004ten 2011 illaki büyük gelişmeler yapmıştır belki benim dediğim olayları bile aşmış olabilirler. sizin için hayırlısı olsun...

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toyota iyidir kazasız belasız binin hayırlı olsun :))

Teşekkürler hocam... Karar aşamasındayım =)

olumlu - Toyota işte, sorunsuz :)
olumsuz - para verip almam, tasarıma önem verenler için uygun bir araç değil

Aurisin arka kısım hariç bence dizaynı iyi.Yalnız dayanıklılık ve yol tutuş konusunda nasıl bir araç bilemiyorum...

Yorumunuz için teşekkürler...

amcama corolla aldıktan sonra toyota foorumundada gezdim bir süre ancak forumdakiler bile aurisi beğenmiyorlar yeni astra golf ile tasarımda yarışamayacağını biliyorlar ve çok kızıyorlar :) toyota iyi araba sağlam araba ( teyzemin damadı bursada 140 150 civarı su kanalına uçtu burnu bile kanamadan çıktı araba pert ) corolla için konuşuyorum yol tutuşu konusunda astranızı ararsınız ama çok fazlada arkasını bıraktığını söyleyemem zaten auriste hb bir araç fazla sıkıntı çekmezsiniz yalnız yüksek hızlarda hiç güven duyamadım araca uçacak gibi geliyor :).motor sessizliği konusunda herkes çok sessiz diyor ama ben buna pek katılmıyorum yüksek hızlarda 3000dd geçtikten sonra içeride lastik sesi ve motor sesini gayet ne duyuyorsunuz hatta teyp falan açık değilse bu can sıkıcı olabiliyor.
ben toyota için corollada bunları gözlemledim (2004 model sol) toyota büyük firma 2004ten 2011 illaki büyük gelişmeler yapmıştır belki benim dediğim olayları bile aşmış olabilirler. sizin için hayırlısı olsun...

Ben yeni kasa auris almayı düşünüyorum.Değişim olmuştur illaki ama geriye giden firmalar da var malesef... İnşallah ileri düzeydedir bu değişim.Örneğin yeni Megane berbat bir araç.

Toyota iyi ama ben iyinin yanında spor sürüşü olan bir araç ta istiyorum.Bu yönde astra 1.4 olmasına ragmen gerçekten isteklerime karşılık veriyordu gerek yol tutuş,gerekse hızlanma konusunda...Auris bu yönde benim için tam bir muamma.Test sürüşü yapacağım inşallah.

Yorumunuz için teşekkürler... =)

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tatlı araba aurisler alınır arabalar , sımdıden hayırlı olsun..

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece TOYOTA işte.. kafam rahat olsun,çok bişey beklemiyorum, geçti bizden artık diyenlerin vazgeçilmezi;))

Hayırlı ugurlu olsun.. Sıkıntı olmaz yolda harbiden kalmıyolar ki bizde nasiplenelim:))(kurtarcı)

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Makyajsız Auris eleştiriliyordu evet, ama şu anda Corollasını satıp Auris alanlar var. Türkiye fabrikasında üretildiği için Güney Afrikadan gelen Corollalardan daha sağlam çıkıyorlar. Ayrıca makyaj ile Corolla çirkinleşti (şahsi görüşüm) ama Auris baya düzeldi.

D4-D mi düşünüyorsunuz yoksa benzinli mi?