Opel'e Yapılacak En Büyük Hata

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha az zararlı ve ekonomik olduğu için LPG'nin yaygınlaşmasını isteyenlerdenim. Ama bu tip sorunlardan dolayı hep uzak durmama sebep oldu.
Ne zaman ki, Opel fabrika çıkışı LPG'li modellerini (Corsa 1.2 LPG'li modelleri var) Türkiye'de de satmaya başlar, o zaman belki rahat ederiz.

salihcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende lpg taktırmayı düşünüyorum, bu bilgi gerçekten yararlı oldu teşekkürler...

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç şaşırmadım zaten bu garip opel arıza bile diyemiyorum hataları bir opelde oluyor ve inanın bir sürü başka markaların forumlarında bunlarla ilgili millet opelle dalga geçiyor..

Herkes açsında kendi k...na gülsün... Amcam Meganeye 28.000 km 2004 model yatan araca belirli periyotlarla 6 ayda 2,5 bin tl para harcadı. Reva mı? Hata var ama Opel'e mal etmek bence yanlış.Sonuçta bayiler sizin bizim gibi insanlar...

mctoraman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anlatmak istediğim yanlış anlaşılmasın sorun opel de değil montajı yapanda ve ayarlarını yapan LPG yetkili servisinde

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun zaten hiç bir zaman opelde olmuyorki anlatılmak istenenlerde bu zaten sağlam arabayı biizmkilerin bozmakda üstüne yok.

babay22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun zaten hiç bir zaman opelde olmuyorki anlatılmak istenenlerde bu zaten sağlam arabayı biizmkilerin bozmakda üstüne yok.
Çok doğru söyledin. serviste çalışanlara sanki eğitim verilmiyor gibime geliyor. çok şey biliyormuş havalarındalar ama bir şey bilmiyorlar. çok basit bir şey soruyorsun, kıvırıp duruyorlar. kem küm ediyorlar. (her personel için geçerli değil tabi)