opelim.net EGEM 2.kez toplanıyor!

Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar Karsıyaka'dan Bahadır bu baslık altında birbirimizi tanıyalım diye boyle bir konu actım.Diğer bolgelere gore daha geride olduğumuzu dusunuyorum Benim msn im mbdemiralp@hotmail.com
Görüşmek kaynasmak dileği ile:good:

ahmetfettah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar bende Bahadır beye katılıyorum.Ben izmir-Güzelyalıdan Ahmet Fettah.Benimde msn adresim ahmetfettah@hotmail.com.İnsallah En kısa zamnada izmir vede yakın yerlerdeki opel kullananlar olarak buluşuruz.:rock

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar bende Burak, İzmir-Bornovada oturuyorum. İzmirde bir buluşma olmasına sonuna kadar destek :) O kadar kişiyiz izmirde ama buluşmuyoruz. Msn adresim: bsibar@hotmail.com

ilhaann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm ben ilhan yücel kaçar. Aliağa'da ikamet ediyorum. her türlü organizasyonda varım. benim msn: yucelkacar21@hotmail.com

en kısa zamanda bi toplantı ayarlayalım. tanışalım:good:

s5000542bo4.jpg

murat6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahadır kardeşime katılıyorum bence karting organizasyonu düzenliyelim. daha önce izmir olarak bir organizasyon düzenlenmişti ama ben katılamamıştım. murat_camurcu@hotmail.com msn adresim

[sc]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar bende Atakentten Sinan.Herkese eğlenceli forumlar diliyorum.

avcı87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toplanalım iyi güzelde daha önceki toplantımızda şirince ye 7-8 kişi gittik aydın dan da ats servis ile toplam 10 kişi olduk. gelirim deyipte gelmeyen çok üye oldu. inşallah bu da öyle olmaz :good:

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
avcı87' Alıntı:
toplanalım iyi güzelde daha önceki toplantımızda şirince ye 7-8 kişi gittik aydın dan da ats servis ile toplam 10 kişi olduk. gelirim deyipte gelmeyen çok üye oldu. inşallah bu da öyle olmaz :good:

bende burak bende bornovadan kankam haklı gelcem deyip gelmeyen çok oldu ve biz duruma üzüldük. gerçi elde olmayan nedenlerden dolayı ama listede ismi geçenleri aramızda görmek isterdik doğrusu. bir dahakine tam kadro olacaktır.

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak_1987' Alıntı:
bende burak bende bornovadan kankam haklı gelcem deyip gelmeyen çok oldu ve biz duruma üzüldük. gerçi elde olmayan nedenlerden dolayı ama listede ismi geçenleri aramızda görmek isterdik doğrusu. bir dahakine tam kadro olacaktır.

Hocam bornovada nerdensin?

Ya iide arkadaşlar siz izmir dışı toplandınız. Bu seferki izmir içi olsun die düşünüyorum. Diğerinde ege toplanmıştı. İzmirde toplanalım ne bileyim bornoca olur, ksk olur, balçova olur bi yerde toplanıp hem çayımızı içelim hem birbirimizi tanıyalım