opelim.net EGEM 2.kez toplanıyor!

avcı87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buraki' Alıntı:
Hocam bornovada nerdensin?

Ya iide arkadaşlar siz izmir dışı toplandınız. Bu seferki izmir içi olsun die düşünüyorum. Diğerinde ege toplanmıştı. İzmirde toplanalım ne bileyim bornoca olur, ksk olur, balçova olur bi yerde toplanıp hem çayımızı içelim hem birbirimizi tanıyalım

kardeşim iyi güzel de sen sen kipa ya bile gelseydin orda kalmazdın merak etme, bütün arabalarda yer vardı zaten, yani bi 6-7 kişi daha rahatlıkla götürebilirdik (araç sahiplerinin hiç birinin buna itiraz edeceğini sanmıyorum). şehir içi, bi orta yer bulup toplanmamız uygunu olacağını düşünüyorum.

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim iyi güzel de sen sen kipa ya bile gelseydin orda kalmazdın merak etme, bütün arabalarda yer vardı zaten, yani bi 6-7 kişi daha rahatlıkla götürebilirdik (araç sahiplerinin hiç birinin buna itiraz edeceğini sanmıyorum). şehir içi, bi orta yer bulup toplanmamız uygunu olacağını düşünüyorum.

Yok yaw ben gelseydim arabamla gelirdim. bendede war araba ama o gün kız arkadaşımla gelecektim onunda çok vakti, şimdi 1 saatlik yolda nasıl dönebilirim ki? yine olurdu ama 15dk yı geçmezdi, onun yerine o harcıyacağımız 2 saatlik yolu muhhabbet ederek veya başka bişiler yaparak değerlendirebiliriz

Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bence sirince bulusması gibi yapılacak organizasyonlar uzun sure once planlanması gereken organizasyonlardır.Fakat Buraki'nin dediği gibi haftada bir 2 hafta da bir tanısma fasılları yapabiliriz dolayısı ile herzaman mutlaka katılımlar olur
bihafta biri gelmese diğer hafta gelir onemli olan tanısıp kaynasmamız

murat6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahadır kardeşime katılıyorum izmir içinde devamlı olarak buluşmamız daha iyi olur.
Bence şimdi bir tarih ve yer belirleyelim.

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bahadır' Alıntı:
Arkadaslar bence sirince bulusması gibi yapılacak organizasyonlar uzun sure once planlanması gereken organizasyonlardır.Fakat Buraki'nin dediği gibi haftada bir 2 hafta da bir tanısma fasılları yapabiliriz dolayısı ile herzaman mutlaka katılımlar olur
bihafta biri gelmese diğer hafta gelir onemli olan tanısıp kaynasmamız

bu organizasyonu ben ve ALBATROS_09 ( serkan) nickli üyemizle planladık. ama siteye duyurmadan önce en az üç hafta önce kendi aramızda belirledik bu organizasyonu ve siteye duyurduğumuzda buluşma tarihine iki hafta önce duyuruldu. bu durumda iki hafta önceden haber verilen bir organizasyona katılımın az olması bizi üzdü. tamam haklı olabilirisiniz. o buluşmada amaç tüm ege olarak bir tanışma yapmaktı ki zaten gerçekleşti. gelen arkadaşlarla bence çok hoş ve iyi vakit geçirdiğimizin kanısındayım. ama işi çıkan gelemedi doğal olarak. şu var ilk buluşma için sayımız az değildi. site üyesi olarak 8 üyemiz vardı. gelen arkadaşlarımız yanında arkadaşlarını getirince sayımız 12 kişi oldu. sonuç olarak birlikte güzel vakit geçirdik. gelen arkadaşlarımızda izmirdendi. manisadan gelen bir abimiz vardı oda işi olduğu halde sağolsun izmir'e kadar gelmiş. tanışmak amaçlı. her neyse organizasyon yapmak kolay iş değil arkadaşlar. açıkça biz bu ilk buluşmada sadece iki kişinin olacağını düşünüyorduk. ama düşündüğümüz gibi bir sonuç almadık. biliyorum çok uzun yazdım ama bunları bilmenizi istedim. izmirde yapılacak olan organizasyonlarda aranıazda olmak tabii ki isterim.

RAINMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, ben Karşıyakadan Tolga. Yapılan organizasyonlara bende eşlik etmek isterim. Hekese iyi forumlar.

Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bu gün pazar olduğu için sanıyorum coğu kişi siteyi ziyaret edecek bu konusulanların doğrultusunda derimki bir acil bulusma düzenleyelim bende 6-7 kişinin msn i var herkes ulasabildigi kadar izmirli üyeyi haberdar etsin ve kısa sureli de olsa zaman ayırarak bu bulusmayı gerceklestirelim yeri ve zamanıda katılım sayısına gore belirleyelim tabi yakın cevre il ve ilcelerden gelecek arkadaslarıda unutmayalım bir saat bile olsa yeter onemli olan tanısmak uygunsa onumuzdeki hafta sonu cumartesi saat 2 gibi cesme otobanındaki shell benzinliği derim ben yer ve zaman olarak yine ortak bi karar verebiliriz bu nacizane benim fikrim
1-Bahadır
2-

ahmetfettah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bahadır beye katılıyorum yer guzel bende varım sımdıden ıkı kısı olduk dıger ızmırlı uyelerınde katılımını beklıyoruz
1-Bahadır
2-AHMET FETTAH

wingman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz geç kalmış olabilirim ama msn im m_arel@hotmail.com...

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar manisa dan eren ben ege opelim buluşmasın da bulunamamıştm. Eğer manisa danda katılıma okey derseniz ben de varım ama sadece izmir içi buluşuyoruz derseniz size iyi eğlenceler:) erenyalcin84@hotmail.com msn im