opelim.net EGEM 2.kez toplanıyor!

Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikinci bulusma içinde fena değildi ilk bulusmada olan arkadaslardan kimse yoktu demekki bir sonrakinde daha kalabalık olabileceğiz araba sayısı azdı fakat yinede 10-12 kişi vardık
Katılanlara sonsuz tesekkür

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önce kipada 4 araba buluştuk cihan'ın getirmiş olduğu afişleri arabalarımızınm arka camına asıp bahsettiğimiz 2 buluşma noktası olan shell benzin istasyonuna doğru yol aldık. Kızlı erkekli sağlam bi grup oluşturduk. fakat gelmeyen ve gelemeyen arkadaslarımızıda aramızda görmek istedik. 2 buluşma noktası olan shell benzin istasyonu oldukça geniş bi araziye sahip olduğundan bayanlara gün doğdu verdik onlara arabayı dümdüz boş alanda dönme dolap gibi döndüler:D DAHA SONRA BU BULUŞMA fikrini çıkaran Bahadır abimiz vectra sıyla geldi:D Gerçekten bahadır abimize yakışır bi vectrası var. (Allah nazardan kazadan korusun) :) Daha sonra bahsettiğimiz benzin istasyonun yan tarafındaki motor gösterilerini izlemeye gittik.. Buradanda ayrıldık. Tanıştığımız arkadaslar gerçekten çok iyi çok cana yakın opelciler ben burdan hepsine tekrar çok teşekkür ediyorum.. Bu arada cihan arkadasımızın opeli serviste olduğunda rent a car dan araç kiralayıp yinede katılım sağladığı için cihan kardeşimize ayriyetten teşekkür ediyorum. Bir dahaki buluşmalarda daha çok katılım ümidiyle...:alkis:

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
İlerleyen dönemlerde katılım artacaktır arkadaşlar... Bizler de buradan destekde bulunacağız bir şekilde... Katılım için gelenlere teşekkür ediyoruz.

csener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekselans0001' Alıntı:
önce kipada 4 araba buluştuk cihan'ın getirmiş olduğu afişleri arabalarımızınm arka camına asıp bahsettiğimiz 2 buluşma noktası olan shell benzin istasyonuna doğru yol aldık. Kızlı erkekli sağlam bi grup oluşturduk. fakat gelmeyen ve gelemeyen arkadaslarımızıda aramızda görmek istedik. 2 buluşma noktası olan shell benzin istasyonu oldukça geniş bi araziye sahip olduğundan bayanlara gün doğdu verdik onlara arabayı dümdüz boş alanda dönme dolap gibi döndüler:D DAHA SONRA BU BULUŞMA fikrini çıkaran Bahadır abimiz vectra sıyla geldi:D Gerçekten bahadır abimize yakışır bi vectrası var. (Allah nazardan kazadan korusun) :) Daha sonra bahsettiğimiz benzin istasyonun yan tarafındaki motor gösterilerini izlemeye gittik.. Buradanda ayrıldık. Tanıştığımız arkadaslar gerçekten çok iyi çok cana yakın opelciler ben burdan hepsine tekrar çok teşekkür ediyorum.. Bu arada cihan arkadasımızın opeli serviste olduğunda rent a car dan araç kiralayıp yinede katılım sağladığı için cihan kardeşimize ayriyetten teşekkür ediyorum. Bir dahaki buluşmalarda daha çok katılım ümidiyle...:alkis:
ne demek Erencm opel bulamadık reno ile katıldık ama olsun bi dahaki buluşmada benim zümrüt tanesini görebileceksin inş . gelen bütün arkadaşlara teşekkürler :pon::alkis::good::pon:

ilhaann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gelmekle ii ettim. sizlerle tanıştım. bi dahaki buluşmalarda daha ii olacağından eminim.:good:

okangul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi ben saat 12'de İkea'daydım. Konvoya katılmayacaktım ama sizlerle tanışabilmek için gelmiştim. Saat 13'te İkea'dan çıktım arabayla bi kaç tur attım ama kimseyi göremedim. Nerelerdeydiniz? Nerde toplandınız ilk olarak? Bi dahaki sefere kesin gelmek isterim. Hem kızlı erkekmişsiniz hep öyle olacaksa eşleri de geitiririz bi dahaki sefere

Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekselans0001' Alıntı:
,
Tesekkurler yakısıklı bir sey bu kadar guzel anlatılabilrdi ayrıca iltifat için de tesekkurler