Opelim.net Endurance Karting Turnuvasi

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Abi o günü sana ve diğer arkadaşlara özetliyeyim..

Sabah 07.30 yenikapı-bursa feribotuna zor zahmet yerbulup biletimi 3 gün önceden almıştım.Ama o gün 2.köprüdeki kaza yüzünden 2-3 dakika ile feribotu kaçırdım..Döndüm eskihisardan geçtim bi dünya yol gittim..10 da varıcağım yere 14 de vardım..Akşama işleri yetiştiricem diye yemek bile yemeden işi bitirmeye çalıştım..Yetişmedi tabi..Kal dediler turnuvam var gitmem lazım dedim ve 21.30 feribotuyla bandırmadan yenikapıya 23.45 gibi geçtim..Yenikapıdan Maltepeye tam 1 saat 15 dakka da geçtim..Gecenin köründe ne köprü trafiği ise o..Ve aranıza katıldım..2 simitlik sabah kahfaltısı ile oturdm kartın koltuğuna..Valla pistte düşüp bayılmadığıma şükrediyorum..Pistte bi iki arkadaşı sıkıştırdım galiba Kusura bakmasınlar..

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah sıkı tempo mehmet ben çıkarken durumun iyi degildi sonra düzelttigini umuyorum best lap ları göremedim ama o yorgunlukla iyi dayanmışsın valla
bu arada sen pistteyken ben gitmek zorunda kaldım kusura bakma daha yeni başlıyoruz devam devamm...

gsi_onur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi o günü sana ve diğer arkadaşlara özetliyeyim..

Sabah 07.30 yenikapı-bursa feribotuna zor zahmet yerbulup biletimi 3 gün önceden almıştım.Ama o gün 2.köprüdeki kaza yüzünden 2-3 dakika ile feribotu kaçırdım..Döndüm eskihisardan geçtim bi dünya yol gittim..10 da varıcağım yere 14 de vardım..Akşama işleri yetiştiricem diye yemek bile yemeden işi bitirmeye çalıştım..Yetişmedi tabi..Kal dediler turnuvam var gitmem lazım dedim ve 21.30 feribotuyla bandırmadan yenikapıya 23.45 gibi geçtim..Yenikapıdan Maltepeye tam 1 saat 15 dakka da geçtim..Gecenin köründe ne köprü trafiği ise o..Ve aranıza katıldım..2 simitlik sabah kahfaltısı ile oturdm kartın koltuğuna..Valla pistte düşüp bayılmadığıma şükrediyorum..Pistte bi iki arkadaşı sıkıştırdım galiba Kusura bakmasınlar..

demekki isteyince oluyomuş :good: :good: :good:

Nida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nidasan.com
Bu sefer Yavuz gelirse ben gelmem benim arabaya kaç kere vurdu... :D Araba kullanmayı bilmiyor. :D:D

Nida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nidasan.com
Yavuuuuuuz kanka sen en iyisi çarpışan otolara bin bak senin için oradada bir organizasyon düzenleriz... :D

Nida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nidasan.com
Hayır ama kanka virajda hız kesmeyip arkadan öndeki arabayı geçicem diye hırs yapıp öndeki araca patlayanı gördüm. :D:D:D:D:D

Hemde bir çok kez :D