Opelim.net Endurance Karting Turnuvasi

Nida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nidasan.com
Eğer pistte senin gibi birisi varsa arabadan inip yukardan bile bakarım ben... :D:D:D:D

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi o günü sana ve diğer arkadaşlara özetliyeyim..

Sabah 07.30 yenikapı-bursa feribotuna zor zahmet yerbulup biletimi 3 gün önceden almıştım.Ama o gün 2.köprüdeki kaza yüzünden 2-3 dakika ile feribotu kaçırdım..Döndüm eskihisardan geçtim bi dünya yol gittim..10 da varıcağım yere 14 de vardım..Akşama işleri yetiştiricem diye yemek bile yemeden işi bitirmeye çalıştım..Yetişmedi tabi..Kal dediler turnuvam var gitmem lazım dedim ve 21.30 feribotuyla bandırmadan yenikapıya 23.45 gibi geçtim..Yenikapıdan Maltepeye tam 1 saat 15 dakka da geçtim..Gecenin köründe ne köprü trafiği ise o..Ve aranıza katıldım..2 simitlik sabah kahfaltısı ile oturdm kartın koltuğuna..Valla pistte düşüp bayılmadığıma şükrediyorum..Pistte bi iki arkadaşı sıkıştırdım galiba Kusura bakmasınlar..
başkası olsa gidip evine yatardı...kıymetini bilin:) :) :good:

Nida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nidasan.com
Kenan zaten 1 kere geldiğin zaman bir daha kopamazsın aktivitelerden. :D Biz ne hava şartlarında ne koşullarda ne aktiviteler yaptık ama seninde başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmez... Her zaman seni aramızda görmek isteriz...