Opelim.Net T-Shirt ve Sticker

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunun için kaynak yaratmak lazım. Bu tür şeyleri söylemek istemem ama daha öncekini kendim finans ettim. Bir kaç arkadaş ücreti ile alarak bana destek oldu. Ticari amaç yok zaten burada, ben ticari amaçla bu ürünleri yaparım diyen varsa, ortak fiyat belirleriz ihtiyaçlar giderilir. Yok ticari değilim de bu eksiklik ortadan kalksın diyen arkadaş varsa, desteklerini bekleriz.
Yani ben tasarım işinden anlamam açıkcası yaptırabileceğim bir yer bulursam yaptırırım buradan yada yaptırabilecek arkadaşl varsa ücreti neyse gönderirim... oda bana tshirtü gönderir.Bende böyle bir platformda ticari amaçla bu işin yapılmasını istemem ama sitenin ihtiyacı vardır. sonuçta masrafları var karşılanması adına iyi niyet çerçevesinde tshirt isteyenler ücretini peşin verir daha sonrasında ürününü teslim alır.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
150 lira gibi rakama, 100 adet Oracle marka sticker çıkıyor. Kendisi, Arkadaşı tabelacı olan varsa bende hazır dosya yok. Dosyayı da kendileri tasarlayacaklar.

Bugün Ulusta bir kaç yere sordum, 60TL ye 100 tane çıkartırız dediler. Özellikle bir marka vs bişey varmı? Reklamcıdayken resim dosyasını bulamadım, şimdi yükledim telefona tekrar.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün aldım stikerları, Ankara içi elden verebilirim PM atarsanız.

20130524164058.jpg