Opelim.Net T-Shirt ve Sticker

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
buda benimki. yalnız yapışkan ters olmuş mecbur dışarıdan yapıştırdım ilk yıkamada rahmetli olur:(

IMG_1101.jpg

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Bendeki de dıştan yapıştırmalı olanlardan. Bir senedir bozulmadan duruyor, malzeme kaliteli ise sorun olmuyor.

aslında kaliteli görünüyor ama ben pek ümitli değilim inşallah uzun ömürlü olur

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sağolsun Emre geçen sene İzmir'e dışarıdan yapıştırmalı 20 tane kadar sticker yollamıştı, şimdiye kadar kullanan arkadaşlardan bir şikayet duymadım, inşallah sizinkiler de uzun ömürlü olur da sorun yaşamazsınız.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında kaliteli görünüyor ama ben pek ümitli değilim inşallah uzun ömürlü olur
İçerden yapıştırma olması biraz zor, çünkü kaportaya veya arka camda içten ulaşılamayacak yerlere yapıştırılıyor. Kalite konusunda iddalı değilim, ama eminim o kadarda kötü değildir. Kendiminkini kaç defa yıkattım, en ufak bir deforme olmadı, sizinkilerde de olmaz inş.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
ümit emeğine eline koluna sağlık. Hiç tanımadığın insanlar için birşeyler yapman çok güzel. Ben iç taraftan yapıştıracağım diye çok şartladım kendimi ölçütüm biçtim birde baktım ters. Basınçlı su çıkartır diye korkuyorum inşallah tutunur. Tekrar ellerine sağlık

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Sağolsun Emre geçen sene İzmir'e dışarıdan yapıştırmalı 20 tane kadar sticker yollamıştı, şimdiye kadar kullanan arkadaşlardan bir şikayet duymadım, inşallah sizinkiler de uzun ömürlü olur da sorun yaşamazsınız.

Abi gittik oracle filme kestirttik. Baskı falan değil, original renkti. Bende sorun yaşamadım, he az biraz pahalı oldu ama ömürlük oldu.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bayram süresince Adana da olacağım, elden sticker almak isteyen olursa yanımda bir kaç tane vardı.

wiliamz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abilerim nereden temin edebilirim bu sticker'ı exel dosyası halinde gönderebilir misiniz ben bulunduğum şehirde reklamcıdan çıkartsam ? Sivasta elinde fazla olan varsa ücretli ücretsiz seve seve alabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim..