Opelimde olmazsa olmaz dediklerimiz

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
abiler benimde aklımdan geçiyor ısıtıcı ve soğutucu ama hangisi iyi hangisi iyi degil seçemiyorum bir türlü soğutucuda özellikle ikinci elmi sıfır mı kararsızım birde randıman alırmıyım diye

Soğutucunun eksi yönü bana göre fazla bunlardan birinci araba da açık kalsa akü biter :D bende o kadar para vermeye gerek yok dedim gibi çanta almak daha güzel zaten yılda kaç kere kullanacağız ki? Isıtıcı konusunda yukarı da eklediğim ürün şahsen benim fazla fazla işimi görmekte.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Klima :D Clio için bi çözüm bulamadım el atın lütfen kavruluyoruz yolda :D

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu geleneksel ucuz olan isitici/sogutucular peltier denilen bir levha ile isitilip sogutuluyor bunlar pek kullanisli degiller yani sadece sicak olani ilik tutabilirler soguk olanin isinmasini geciktirebilirler ama kesinlikle buzdolabi niyetine kullanilamazlar. Eger ciddi bir buzdolabi dusunuyorsaniz biraz daha paraya kiymaniz gerekmektedir.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klima :D Clio için bi çözüm bulamadım el atın lütfen kavruluyoruz yolda :D
Gectigimiz hafta antalyada (45-48derecede) klima kompresorum kesti (mil kirma ,kasnak kirma da deniliyor) o andan itibaren en berbat gunumuzu gecirmeye basladik bi an once gezimizi kesip sanayiye cektik allahtan tanidiklarimiz vardi da araci birakip ispartaya geri donduk :) klimasizlik berbat bisey ya.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Gectigimiz hafta antalyada (45-48derecede) klima kompresorum kesti (mil kirma ,kasnak kirma da deniliyor) o andan itibaren en berbat gunumuzu gecirmeye basladik bi an once gezimizi kesip sanayiye cektik allahtan tanidiklarimiz vardi da araci birakip ispartaya geri donduk :) klimasizlik berbat bisey ya.

Bizim canımız yok mu? :D bizde hiç klima yok :rakir::rakir::rakir:

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim canımız yok mu? :D bizde hiç klima yok :rakir::rakir::rakir:
Abi 48 derece klima yok trafik var araba siyah renk . Berbat birseydi ya sanayiye gidene kadar bile öldük yani :/

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Abi 48 derece klima yok trafik var araba siyah renk . Berbat birseydi ya sanayiye gidene kadar bile öldük yani :/

Ah kardeşim ah sorma bu kara belma yazın insanı bitiriyor resmen. Nasip olur ise bir daha araç aldığım da klima değil derin dondurucusu olan bir araç alacağım yılların sıcağını anca soğutur :D

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Amiiinn :D Artık hava üfleme peteğinin dışına kutu gibi bir malzeme yaptırıp içine buz koyasım geliyor maksat yanmamak :D

Sent from my iPhone using Tapatalk