opelinizden memnun musunuz?

opel aracınızdan memnun musunuz?

• memnunum

Oy: 165 83.3%
  • memnun değilim

Oy: 33 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    198
  • Anket kapatılmış .

vipastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alırken hiç araştırmadım sadece görünüşü ve herkesin tavsiyesi üzerine opel aldım.şu anda çok memnunum satsam yine opel alırım

cinaru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben yeni aldım arabamı henüz haftası dolmadı ,özellikle uno dan sonra bana direk sınıf atlattı,ilk heves olduğunu sanmıyorum kısacası gayet memnunum arabamdan :)

ogretmen82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende accentten sonra vectraya binince hiç arabaya binmemişim dedim ilk başlarda tabiki. hatta şuan accent,clio vs.. tarzı arabalara binince ben ne kadar güzel bi arabaya biniyorum diyorum orası bi gerçek.

bugün ders anlatırken konu arabalardan açıldı. öğrencinin birisi sizin arabanızın markası ne diye sordu bende opel işte dedim. sıradan bi araba der gibi. çocuklar güldü. niye gülüyorsunuz dedim. öyle bi dedinizki hocam sanki sıradan bir arabaya biniyorsunuz falan dediler. :)

selmete

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araç çok hantal. kalkışlarda zorlanıyorum. çok yakıyor. 1. vitese hareket halindeyken zor geçiyor yada geçmiyor. ayrıca aracım servis bakımlı aracımda bir problem yok yani. bence biraz özeleştiri yapalım fanatiklik ayrı bişey.

kasa çok sağlam. hız yaptığımda bile bir güven veriyor insana. çok rahat bir araba 1200 km hiç dinlenmeden mola vermeden gidebiliyorum. ve çok şık.
hareket halinde 1. v,tese geçmemesi sorun değil tüm opellerde neredeyse duracak gibi olunca geçiyo ama ben illa durmadan 1. vitese atıcam diyosan biraz gaz ver 3000-4000 e kadar çok zorlanmadan geçer

benim aracım beni 1 defa yolda bıraktı onda da şarj dinamosu yandı malum 7 senelik araç üstünde orjinal aküsü duruyodu arıza lambası yandıktan sonra yaklaşık 200 km daha gittim servise 30-40 km kala stop etti :) akü iyice bittiği için başkada bir sorun yaşamadım

yilmust

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar , bende arabamdan menmunum.opel astra comfort 1.6..
aracı 2.el aldım. 2004 mod.49.000 km.
Arac 0 km de olduğu gibi yani, Tüm kitapçıkları orijinal opel logolu deri cantasında(vın , security cod, Engine Type_no, Key no, Radio Type-Code, serial no gibi hususların bulunduğu Car Pass evrağı, Radio car 400 teyp kullanma türkçe kitapçığı ki ben bunu taratıp car400 bölümüne upload ettim, tüp opel araçlarının bulunduğu türkçe kullanma kitapçığı,opel servis kitapçığı) vaziyette aldım.
Araçı 49.000 km. aldım,,, degerini bildiğim için emin olmak için 45.000 bakımını yetkili serviste yaptırdım.
Daha öncesi ctreon zx araçım vardı, ben neler çektim, özellikle parça ve servis konusunda....Bu servisleri gördükten sonra opelin servisleri bana mükemmel geldi.Her parçasını rahat bulursun.....
Araçın süspansiyonu mükemmel, en azından havası....daha ne demeli bilmem,
Yukarıda arkadaşların dediği gibi araçını değiştireceğini SERVİS'ini değiştir çok doğru bir fikir.....Kalın sağlıcakla.....:good:

ugurbaysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ugurbaysal.xm.com
Walla kullanım olarak, şekil şemal olarak çok güzel. Lakin ben alalı 3 ay kadar oldu ve bi türlü sorunlardan kurtulamadım. Sanırım tecrübesizlikten alırken çok iyi inceleyememiştim. Kasası güzel motoru sağlam diye atladım hemen. Ama şu elektrik arızalarından bıktım. Parçalarının çok pahalı olması benim için en dezavantajlı yönü.
Ama herşeye rağmen Opel'e binmek hakketten çok farklı...

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de çok memnunum aracımdan. Konfor güven ve performans veriyor kullanıcısına. Ayrıca görüntüsü zamanın hiç de gerisinde kalmıyor. Fakat şu model olayı yok mu, sırf o yüzden satmak istiyorum. 2000 model deyince eski geliyor artık, değer kaybediyormuş gibi geliyor..Yine opel alırım tabikide, bu kadar birikim boşa gitsin istemem. Ama içten içe ya eski aracımdaki konfor ve performansı bulamazsam diye düşünmüyor değilim..Bu yeni Astra HB ler bizim Vectra'lar kadar konforlu mu acaba, neyse zamanla görücez...Özetle iyiki babam zamanında opel almış ve beni de opelci yapmış :)

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
konfor donanım güven olarak çok memnunum içinde güvende hissediyorum kendimi bu zaten yetiyor bana ve sonuç olarak memnunum

levoli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egr valfi belası hariçinde araçtan memnunum düzgün yollarda çok tatlı bir kullanımı var...