orijinal sisteme woofer

ERDEMS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra c elegance aracım için jvc marka woofer ve anfi satın aldım. ancak anifiyi duzgun bağlayamadığım takdirde opel servisi aracın beyninin yanabileceğini söyledi. vectra c de orijinal sisteme woofer takan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum.

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanmıyorum ole bi sorun çıkacağını ki benim tavsiyem bağlantıyı prof kişilere yaptırırsan daha sağlıklı vede daha verimli ses alırsın biraz tuzluya patlar ama senin bileceğin bişi

cetingormez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm bendede vectra c var ben arka camın onune 2 free bas 4 kolon bagladım 2 anfiyle besledim problem yok yanlız aküyü 70 amper takmalısın problem olmaz seni korkutmuşlar beyinle ne alakası varmış

ERDEMS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumda da opel vectra c si olan bi arkadaş (bozcurt) da aracının beyninin yandığını söylemesi üzerine bu konu beni baya bi dusundurmustu.
bu yorumlardan sonra biraz daha içim rahatladı.

ayrıca akunun kaldıracağını düşünüyorum çünkü sadece tek anfi ve tek woofer koymayı dusunuyorum.

anfi boschamann 1600 watt
sub jvc 750 watt orijinal portlu kutu

Son düzenleme:

muratgunes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abisi ben kendi vactra b me kendi ellerimle yaptım. beyni yakmamak için yapman gereken şey kısadevrelerden kaçınmak. benim kadar pimpirik olmaz herhalde kimse. konsolumu açtım arkadan teybin çıkış kablolarına amfi girişindeki dişi rca kablolarından taktım ve amfi ara kablosuyla arkaya kadar geçirdim. ardından yine teybin arkasından otomatik anten çıkışından aç-kapa için bi kablo geçiyoruz. akabinde akünün + kutbundan ve özellikle aracın altından özenle kalın bi kablo geçiyoruz. en son olarak ta bagajın içindeki bir vidadan - kablosu çekiyoruz. ardından da sesi dinliyoruz. amfimiz otomatik anten çıkışından gelen kablo sayesinde amfiniz teyple beraber açılıp kapanıyor.

powerboss733

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm bende de vectra c var 2004 comfort ben jbl 3 bacaklı anfi ve alpine 2 adet wofeer bagladım MAŞALLAH ÇOK GÜZEL...

Son düzenleme:

powerboss733

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardes allahıma çok şükür bi problem yok ama benim tek sorunum aküyü degiştirecegim amperi düşük geliyo çok memnum ben tavsiye ederim inş. iyi olur...

Armada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ßendede JL AUDİO subwoofer ve anfi var 10 numara.. ßildiğim tek şey ise woofer a bağlanan 2 adet kablonun birbiriyle temas etmemesi ederse anfi yanıyomuş..
*******************************/288100 ;)

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben vectrama taktım ve hiç bir sorun yaşamadım wooferım jbl anfimde kıcker orjinal cd çalarsa arabanın teybini arkasına zabçıka takıyolar baska bi sorunu olmuyo

Alperen38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CÜmleten SelamÜn AleykÜm Bu Sİsİtemler Hep Orjİnal Teybe BaĞli Sanirim