OTOGAZ zamlandı peki BENZİN o yerinde Kalırmı ? yoksa Zıplar mı ?

Yeni benzin fiyatları nasıl olur ? Zam tahminleriniz...

• 4.80-4.90

Oy: 4 16.7%
  • 4.90-5

Oy: 6 25.0%
  • 5.01 ve üstü

Oy: 14 58.3%

• Kullanılan toplam oy
    24
  • Anket kapatılmış .

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Harbiden bir hafta içinde yaşanan olaylara bakıyorum da şaka gibi ya... böyle bir şey dünya ülkeleri arasında Türkiye'den başka yerde var mı? çok merak ediyorum yeminle. Aracımdan soğudu idi bu zamlardan sonra daha da binesim gelmiyor yeminle.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Şimdilik dersane kapatma fırtınası dindi gibi eğer aksi olsaydı gaza, benzine , mazota yapılan zam devede kulak kalacaktı. 40000 açığa çıkacak öğretmeni meb lığı kadrolarına dahil edip ücretlerini, iğneden ipliğe zam yapıp gariban vadandaştan çıkaracaklardı.Bilindiği gibi bunu açıklayan maliye bakanının kendisi. Bu gerçeklecek olursa, bu son haftayı aratır. ALLAH sonumuzu hayır etsin.:(

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şimdilik dersane kapatma fırtınası dindi gibi eğer aksi olsaydı gaza, benzine , mazota yapılan zam devede kulak kalacaktı. 40000 açığa çıkacak öğretmeni meb lığı kadrolarına dahil edip ücretlerini, iğneden ipliğe zam yapıp gariban vadandaştan çıkaracaklardı.Bilindiği gibi bunu açıklayan maliye bakanının kendisi. Bu gerçeklecek olursa, bu son haftayı aratır. ALLAH sonumuzu hayır etsin.:(

Evet bu açıklamayı maliye bakanı yaptı ve açıklamanın altından yatan bak bizim suçumuz değil alım yaptık onların sucu imajı vermek istedi. Düşünün ülkenin maliye bakanı aba altından sopa göstermekte. Anlayana tabi...

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
:bir::(

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Motorinin boynu bükük kaldı şimdi!

Ha gayret ona da bir zamcık koyuverin, millet seviniversin gari...

Senin de Zamına korum - YouTube

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Dolar zamlanmadı, petrol zamlanmadı peki bu zam neyin zammı? Yoksa yeni Suriyeliler mi gelmiş ;)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bunca zaman sınırımız da meydana gelen iç savaş sonrasında kendi ülkemizin garibanını bir kenara bırakıp Suriye'li sığınmacılara harcanan trilyonların bedelini yine bizler ödemeye devam ediyoruz. Burada yazdıklarım yanlış anlaşılmasın... zorda kalana bizler yardım edeceğiz ama sadece biz değil dünya da destek olacak. Ama neden ise sürekli kucak açan bizleriz ve bedelini de yine bizler ödüyoruz ödemeye devam edeceğiz. Bu zamların tek açıklaması açıkları kapamak için bizlere kesilmiş bir faturadan başka bir şey değil.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Para aklama = Suriyelilere yardım ediyoruz ya
Akaryakıta zam= Suriyelilere yardım ediyoruz ya
Tekele zam = Suriyelilere yardım ediyoruz ya

İktidar işin kolayını buldu, iş maddiyata dayanınca Suriyelilere, maneviyata dayanınca gezicilere fatura çıkartıyor. Bu suriyeliler ile geziciler olmasa ülkede her şey güllük gülüstanlık olacaktı. Olimpiyatları, EXPO'yu kesin biz alırdık, hatta en pahalı akaryakıtın litresi bir lirayı geçmezdi :)

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
zam zam zam gelecek belli :)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et