Otoperde

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Otoperde

hllb link' Alıntı:
ben astra da kapı içine giren perde görmedim. anlaşılan bu perdeyi de benden başka beğenen olmadı  :). akın bey siz ne zaman gidiyorsunuz aydın'a?
haftaya hafta içi bir gün gidecem

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu perde hoşuma gitmedi

kapı içine giren perde olsa alırdım

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benden başka kimse beğenmedi perdeyi  :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

zaten bir tek ben beğenmiştim, ben de almadım ama perdenin kendisini hiç görmediğim için almadım, ayrıca avukatakın'ın bir tanıdığı bakmış beğenmemiş. görsem beğenirmiydim bilmiyorum

madatruk01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madatruk01 link' Alıntı:
Bendece güzel, yanlız hp fiyatı daha 100 tl kargoda 5 tl geliyor.

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?Categoryid=20037075&Productid=otbod3469

ürün aynı ürün BOD (balkan oto dizayn) ürünü. alıp kullanan oldumu acaba ? cama tam fit oluyormu?
thnxx

HP de diğer astra H alanları begenmiş.ben sipariş verdim. anca 5 günde gelir. gelince resimleri paylaşmayı denerim. orginalinden aynı gibi ama fiyuatı çok pahalı 4 kat arada fark var. ikisinin tanımında ;
"Arka pencerelere oturacak şekilde hazırlanmıştır"
"Klipslerle kolayca takılabilir ve çıkartılabilir"
deniliyor ama fark kumş kalitesinden ve klipslerin perdeyi iyi tutup tutmadığında olacaktır.

http://www.hepsiburada.com/Liste/bod-opel-astra-2010-perde/ProductDetails.aspx?productId=otbod3469&categoryId=20037075
http://www.opel-accessories.com/subproductgroup.jsp?language=tr&country=TR&vehicle_name=Astra%20New&category=Konfor+ve+Bakim&subcategory=Perdeler

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

orjinal olanı aracımı teslim alırken bayii de gördüm. yan camlar çok güzeldi, arka kelebek camlara da takmışlar onlar da çok güzeldi. ancak arka cam iki parçaydı ve parçaların birleşim yeri çok kötü duruyordu hiç beğenmedim ve dediğiniz gibi toplam fiyat 400 küsür. sizin sipariş gelince yorumlarınızı ve resimleri paylaşırsanız sevinirim ben de alabilirim.
sn madatruk01 siz hangi şehirdesiniz?

madatruk01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
orjinal olanı aracımı teslim alırken bayii de gördüm. yan camlar çok güzeldi, arka kelebek camlara da takmışlar onlar da çok güzeldi. ancak arka cam iki parçaydı ve parçaların birleşim yeri çok kötü duruyordu hiç beğenmedim ve dediğiniz gibi toplam fiyat 400 küsür. sizin sipariş gelince yorumlarınızı ve resimleri paylaşırsanız sevinirim ben de alabilirim.
sn madatruk01 siz hangi şehirdesiniz?

Adanalıyık. Bu ara araba fazla maliyetli olmayan seylerle ugraşıyorum. şimdiye kadar aldığım en pahalı sey bu perde olacak.  :D iç aydınlatmaları led ile değiştirdim. cool blue led taktım, bagaj altı krom cıta, ecoflex yazısının altına transfmors filmdeki decepticon amblemi falan derken şimdi sıra perde de  steeringwheel