paspas bulamıyorum

Falan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Falan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben daha önceden 2 aracımda (Her ikiside Corsa) kullandım bu marka paspas, güzeldir, al bence.

Yalnız bu ürün bir ilanda 2000-2006 arası yazıyor baska bir sitede aynı ürùn 2006 sonrası diyor. Çelişkide kaldım..

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalnız bu ürün bir ilanda 2000-2006 arası yazıyor baska bir sitede aynı ürùn 2006 sonrası diyor. Çelişkide kaldım..
2000-2006 yazılı olanlar c kasa, sen 2007 sonrası modellerden al, bu markanın D kasa için olanıda var, hatta benim aldığım yerde D kasa için olanı vardı, beklemek yerine onu alıp koyucaktım ama uymuyor diye almamıştım.

Geldi mi senin paspaslar? :D

Dün şehirdışındaydım, bugün tekrardan rahatsız ederim arkadaşı. :D

Falan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000-2006 yazılı olanlar c kasa, sen 2007 sonrası modellerden al, bu markanın D kasa için olanıda var, hatta benim aldığım yerde D kasa için olanı vardı, beklemek yerine onu alıp koyucaktım ama uymuyor diye almamıştım.

Ama resimlerde ikiside aynı ürün!!

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gelmişmi baktın mı :D

Yav hacı, dün yine uğradım, arkadaş yoktu dükkanda, paspasta yoktu sanki göremedim. Olmadı bende bu Aksoy tuningden alacağım, yeter bu kadar beklediğim, yağışlar başladı zaten gazeteyle idare ediyorum, kıyamıyorum halı paspaslara. :D

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Müdür şimdi aklıma şu da takıldı. Tamam araca göre paspas ayak koyduğun yerler var ya sol şöförün ayak ve sağ yolcunun teker üstleri buraları açıkta kalıyor değil mi? halı paspastaki gibi :D