paspas bulamıyorum

Falan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arklar ben paspas işini haallettim. Aksoy tuningden niken marka corsa D paspasları aldim. Sonra halı paspasın deliklere giren aparatını halı paspastan söktüm sonra yeni paspasların yuvalarını biraz büyuttum ve aparatı yeni paspasa taktım koseleri japon la destekledim. Orjinalden orjinal oldu:

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arklar ben paspas işini haallettim. Aksoy tuningden niken marka corsa D paspasları aldim. Sonra halı paspasın deliklere giren aparatını halı paspastan söktüm sonra yeni paspasların yuvalarını biraz büyuttum ve aparatı yeni paspasa taktım koseleri japon la destekledim. Orjinalden orjinal oldu:

Corsa d nin kisi ebat olarak uyuyor mu? Uyuyorsa direk
Tarz Opel Corsa D 3D Havuzlu Special Paspas Seti (2006 sonrası) - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com

bunu alayım

Falan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilk önce bunu almayı düşündüm ama sonra 30 lira fazla vermeye gerek yok dedim link teki üründen aldım.. ürünün kesimi orijinal halı paspaslarla bire bir diyebilirim.. delikleride tam uyuyor ama halı paspasların üstündeki geçmeli aparat olduğu için bu ürün onun gibi tutunmuyor.. bende halı paspasların üstündeki aparatı söktüm yeni paspasa taktım şuan çok iyi oldu.

OPEL CORSA D NIKEN PASPAS KAUÇUK ORJİNAL 2006 - 53.14 TL + KDV

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Müdür şimdi aklıma şu da takıldı. Tamam araca göre paspas ayak koyduğun yerler var ya sol şöförün ayak ve sağ yolcunun teker üstleri buraları açıkta kalıyor değil mi? halı paspastaki gibi :D

Aynen, oralar açık kalıyor, birebir orjinal halı paspasla aynı şablon.

Bu arada dün yıkamacıdaydım, 2012 f10 kasa BMW 520 vardı, paspaslarını yıkamış, oraya asmışlar, onunkide aynı markaydı. :D

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen, oralar açık kalıyor, birebir orjinal halı paspasla aynı şablon.

Bu arada dün yıkamacıdaydım, 2012 f10 kasa BMW 520 vardı, paspaslarını yıkamış, oraya asmışlar, onunkide aynı markaydı. :D

Sen ne yaptın paspas işini?

Ayrıca şöyle birşey daha düşünüyorum bende çok eski sahibinden kalma paspas var tam örtüyor ayak koyduğun yerleri felan. Sonuçta kışın sen sol ayağını yolcu da sağ ayağını teker üstüne koyuyor. Halı kirleniyor. O tarz birşey almayı düşünüyorum yine. :D

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen ne yaptın paspas işini?

Ayrıca şöyle birşey daha düşünüyorum bende çok eski sahibinden kalma paspas var tam örtüyor ayak koyduğun yerleri felan. Sonuçta kışın sen sol ayağını yolcu da sağ ayağını teker üstüne koyuyor. Halı kirleniyor. O tarz birşey almayı düşünüyorum yine. :D

Ben bir kaç gün daha bekleyeceğim arkadaşımı, baktım gelmiyor alacağım netten bundan.