Passat 1.8T v.s. Vectra 2.0

vectra2.0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2000 motor vectra sahibiyim fakat 1.8 Turbo passatta geçmek istiyorum en çok merak ettiğimde yakıt konusu passat tiptronik vites 1.8 T ben vectradan yakıt konusunda çok memnunum özellikle şehir dışı bilen arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var.

1- 1.8T Passat 2.0 vetradan fazlamı yakar

2-Vectramı değiştirip passat almakla kötümü etmiş olurum bana bu aracı alırsam eksileri artıları yazarsanız sevinirim.

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passat biraz daha fazla yakar.ama çok fark olmaz.20V araç.depo yaklasık80 litre.600km yol yapmıştım şehir içi dışı karışık..yaklaşık4 ay kullandım.

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passat daha üstün bi araç vectradan...yakıt konusunda ortalama aynı...birazcık fazla yakar

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passat biraz daha fazla yakıyo vectradan.ama vectradan üstün bi araç olduğuda açık.

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz fazla yakabilir ama lpg düşünürsen çok güzel araç...astra almasaydık passat 1.8T düşünüyorduk...arakadaşların dediği gibi vectradan üstün bir de temizini bulursan keyfine diyecek yok tavsiye ederin...

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle passat derim.özellikle bu 1.8t olanlar uzun yolda asfalta yapışıyor.180 le gidiyosun hiçbirşey anlaşılmıyo araçta.üstelik süspansiyon harika.frenleme güvenli.mor ve kırmızı ışıkların ahengide bir başka göstergelerde.

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle passat derim.özellikle bu 1.8t olanlar uzun yolda asfalta yapışıyor.180 le gidiyosun hiçbirşey anlaşılmıyo araçta.üstelik süspansiyon harika.frenleme güvenli.mor ve kırmızı ışıkların ahengide bir başka göstergelerde.

hislerime tercüman oldunuz...

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fazla yakar ama vectra'dan çok daha seri.. belki 1.8 vectradan az yakar. eğer yakıtı düşünüyosan 1.8 al...

GTC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passat biraz daha fazla yakar.ama çok fark olmaz.20V araç.depo yaklasık80 litre.600km yol yapmıştım şehir içi dışı karışık..yaklaşık4 ay kullandım.

sanırsam konuda bahsedilen passatın model yılı belirtilmemis ama anladıgım kadarıyla 97 - 2002 gibi bi model yılı aralıgındaki kasa. eger oyleyse depo 80 litre diil 60 litre civarı. 98 model passat 1.8imiz var, 10 senedir bizimle. sayet yeni kasa ise de 80 litre biraz fazla geldi bana, ancak tam bir bilgim yok kac litre oldugu konusunda yeni kasanın. bizim passat bir depoyla 450 km civarı yapıyor. (otm vites)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hiç bir passatın deposu 80 litre değildir olmamıştır olmasıda bence mümkün değil...