Passat 1.8T v.s. Vectra 2.0

vectra2.0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Passat 1.8 t comfortline - tiptronic - 2000 model 150 000 km'de 16000ytl gerçekten çok temiz 150 000 km'de kimse diyemez 60-70 bin gibi duruyor değerli yorumlarinizin devamıni bekliyorum hepinize ayri ayri tşk ederim.

DOHCLINE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passat'ın hızlanma değerleri vectraya göre çok çok iyi.. motoruda daha güçlü.. passat alma konusu arabadan beklentilerine bağlı. şahsen benim asla aklımın ucundan bile geçmeyen bi araba.

aydın80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Passat 1.8 t comfortline - tiptronic - 2000 model 150 000 km'de 16000ytl gerçekten çok temiz 150 000 km'de kimse diyemez 60-70 bin gibi duruyor değerli yorumlarinizin devamıni bekliyorum hepinize ayri ayri tşk ederim.
Benimde kafam karışık passat 18T konusunda bende düşünüyorum.az bir araştırma yaptım araç mükemmel,bahsettiğin arabanın fiyatı banada düşük geldi.Bence iyice araştır Turbosu problemli olabilir büyük masrafta ordan çıkıyormuş.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.8T lerin turbosu ucuzdur!!!
sıfır fiyatı 840 ytl

vectra2.0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde kafam karışık passat 18T konusunda bende düşünüyorum.az bir araştırma yaptım araç mükemmel,bahsettiğin arabanın fiyatı banada düşük geldi.Bence iyice araştır Turbosu problemli olabilir büyük masrafta ordan çıkıyormuş.

Yok hocam araçta bi sıkıntı söz konusu değil beraber çalıştığımız DR. bi abimize ait araçta bişey olsa ben bilirim zaten ve o bana kesinlikle sorunlu araba vermez versede arızasını yaptırır öyle verir abi kardeş gibiyiz. Satma nedenide araç fazlalığı şuan volvo S40 kullanıyor passatıda o paraya sadece bana veriyor galericiler 17500 teklif etmiş zaten aramızdaki münasebetten fiyat böyle ben passatı alıpta gaz koymayı düşünmediğimden siteye konu açtım yakıtı ve nasıl bi araba oldukları konusunda bilgi edinmek istedim. Vectramdan yakıt konusunda çok memnunum üzülmek istemiyorum passatta gaz olayı bana uymaz

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaç Kg. bu passatlar? 1.8 Turbolar 150 hp değil mi kasası da vectradan ağırdır herhalde hızlanma konusunda öyle aman aman bi fark olacağını sanmıyorum.

GTC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turbo olmayanlar 125 hp ve 1300 kg civarı. turbolar da dedigin gibi 150 hp sanırsam.

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence passatı al arkadaşım,çünkü piyasadan bu fiyatın biraz daha üstünde alırsın aynı aracı.yakacağın benzin zaten amorti edecektir.daha pahalı bişey almaktansa bu aracı al,benzinini de harca...