Pert aracımı toplamışlar, satıyolar !!

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış hatırlamıyorsam şasede kayma vardı aracın o yüzden perte ayrılmıştı:(
ne olursa olsun..aracın kasko bedelinin %70 i olması olması lazım yanlış hatırlamıyosam,aşarsa masraf o şekilde pert olur araç bu aracık kasko değeri 14 bin tlden aşa değildir

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu hiç birşey, arabada çok hasar yok.
bir arkadaşın poloya yandan başka bir araç vurdu sürükledi ve diğer taraftan elektrik direğine vurdu ve araç resmen akordiyon olmuştu. karşı tarafın kaskosu ne yaptı etti arkadaşa düşük miktar ödedi. biz araba yedek parça bile olmaz derken 5 ay sonra aynı plakayla bir sitenin otoparkında görünce şok olduk, artık Allah 'a havale etti.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu aracın perte çıkması gerçektende zor görünüyor.
Şasesinde sorun olsabile aparata monteleyim kusursuz düzeltiyorlar. Bu neki :confused:Hurda olanları bile düzeltip vatandaşa kakalıyorlar. Hayırını görürlermi denilse oda ayrı konu.:(

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bişey yokmuş fazla sanki... takla atan araçları yapıyolar ya:D

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu aracı nasıl pert ettiler yaa.kapı 300 tl cıkma.camurluk 150 tl cıkma hava yastığı yan 400 olsun cıkma deldir ama olsun taş patlasın 2 bin tl masrafı var..kusura bakma ama seni fena dolandırmış kasko şirketi yada servisin..ayıptır sorması ama sana ne kadar verdi kasko

Eksper 16.000 TL masraf çıkardı, pert dedi.. Öyle iki kapı ve airbag le bitmiyo. Bu görünen yüzü.. Refüje çıkıp yolun diğer tarafına düşmüştüm, alt takım komple çöp, akslar kırık vs. vs..Ha bu arada şase de yamuktu !

17.250 aldım kaskodan ! dubai group, tavsiye ederim ;)

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eksper 16.000 TL masraf çıkardı, pert dedi.. Öyle iki kapı ve airbag le bitmiyo. Bu görünen yüzü.. Refüje çıkıp yolun diğer tarafına düşmüştüm, alt takım komple çöp, akslar kırık vs. vs..Ha bu arada şase de yamuktu !

17.250 aldım kaskodan ! dubai group, tavsiye ederim ;)

iyi olmuş valla hayırlısı olmuş o zaman :D:D

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ha bu arada, 16.000 masraf var yani araç pert dedi. Yaptırmak istersem, kaskodan 8.000 TL sini alabileceğini söyledi.. Eski servisimde 11.000 TL ye toplarım dedi. Yani hem kazalı araca binicem hem cebimden ekstra 3.000 TL çıkmış olacaktı. Satarken de aptal biri çıkmazsa aracı zor satardım, bizim ülkede herkes cin ya !