petlas velox sport pt711

anka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar lastiklerimin değişim zamanı gelmişti baya bir araştırma yaparak petlas almaya karar verdim.petlas velox sport pt711'in 215/45/17 lastiğini aldım lastikler çok güzel.şuan fren mesafesi olarak iyi sıkıntı yok,aracın lastik sesi kesildi memnun kaldım...

kRm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun.

pt 711 in desenine ve fiyatına tutulup alıolar genelde sonra neden 741 almadım diye kafalarına vuruolar buyuk ihtimalle sende öyle olacaksın.

contisport 5 lastiklerimden sonra büyük umutlarla almıştım pt711 i ama lastik ısınmadan karda köseleyle yürümekten farksiz. tek iyi yanı sert makaslara girmemeye çalışıyodum malum kayıyor araç.
fren mesafesine gelince lastiğin mumu gitsin bi ani frende o acı sesi duyucaksınız malesef. ve abs yokmuş gibi kayıcak araç isterseniz boş bi yolda deneyebilirsiniz.
iyi yanı yok mu tabi ki var ; jantı koruyan çıkıntısı inanılmaz sağlam yanakları ve çok uygun fiyatı.

sonuç olarak çok hız merakınız yoksa gayet şekilli bir lastik ama gazlarım makaslarım diyosanız bi daha düşünün derim...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Petlas kaliteyi düşürdü arkadaşlar. Eski petlas nere de? Şimdi ki nerede? Hayırlı olsun. Kerem arkadaşımızın söylediği gibi kısa bir zaman sonra frene basmanla acı sesi duyman bir oluyor. Benim başıma geldi ve en sonun da yeni lastik aldım şimdi de balans tutmuyor.