Peugeot'um 308 ALLURE 1.6 THP 156 hp (2014)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallaha ne diyim ki pejoya acayip bir ön yargım vardı hep forumdan bahadır pejo alana kadar ve onun aracını kullana kadardı bu ön yargım ki onun aracını kullanıp otomatik tadını alınca otomatik araç aldık zaten...pejo kendini aştı adamlar çok güzel araçlar yapıyor ki benim pejoda en çok begendiğim seri 308 serisi...araç rengide çok güzel...aracın tek eksiği cam tavan oda olsa tadından yenmez...karşısına geç cay demle iç...ne kadar güzel bakıyor araç...allah hayırlı uğurlu etsin...

Hacı abi sen 407 kullanmış olsan kesinlikle pejocu olup 407 alırdın, sonra da trim tıkırtısı sebebiyle geri satardın :D :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 06:40 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 06:38 ----------

Bir diğer husus da pejo 308, 2 gün önce etrafında sinek gibi döndüm, tasarımı donanımı ve gördüğüm kadarıyla malzeme kalitesi çok güzel. Pejo için ön yargım hiç olmadı, 406 306GTI-6, 407, 508 gibi arabalarla zaten beni vurmuş olan bir markadır, 308 de aynı halt, gayet hoş gayet vurucu bir araba, benim sineklik yaptığım hardcore metalik gri renk kadar vurucu olmasa da bu da gayet vurucu, ne vurdurduk gece vakti hahaha :D

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, güle güle kullanın..