plaka çerçevesi iptal etme

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: plaka çerçevesi iptal etme

Aydn link' Alıntı:
Her iki tampon içinde çift taraflı bant ve silikon kullandın mı? Arka plakayı düşmesin diye bantla yapıştırdığın için kafama takıldı.

silikon uyguladığım için bantladım. silikonun kuruması için.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

֖n tampon için eğme/bükmeye gerek var mı peki? Yarın bir el atayim diyorum bende o yüzden karıştırıyorum mevzuyu  steeringwheel

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
֖n tampon için eğme/bükmeye gerek var mı peki? Yarın bir el atayim diyorum bende o yüzden karıştırıyorum mevzuyu  steeringwheel

evet ön taraf biraz sıkıntılı. plakayı bacağınız üzerine ortalayın. sonra uçlardan olmamak kaydıyla orta noktalardan eğim vermeye çalışın. sonra eğimi aldıktan sonra bantlarınızı yapıştırın, silikonu acımadan basın :D sonrasında basın plakayı. saman bantla sabitledikten sonra kurumaya bırakın. 

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
֖n tampon için eğme/bükmeye gerek var mı peki? Yarın bir el atayim diyorum bende o yüzden karıştırıyorum mevzuyu  steeringwheel

Onunla uğraşırsan kırabilirsin, ben eğmeden direk yapıştırdım tutuyor zaten silikon + bant ile salmıyor, uç kısımları iyi doldur yeter.

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çerçeve kenarlarını sildirseydiniz daha güzel dururdu beyaz araçta.

dimens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Çerçeve kenarlarını sildirseydiniz daha güzel dururdu beyaz araçta.

ben de bir kaç gündür bir kutu tiner alıp sileyim diyorum acaba yasal açıdan bir sıkıntı olur mu siyah kısmı silmek ?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dimens link' Alıntı:
ben de bir kaç gündür bir kutu tiner alıp sileyim diyorum acaba yasal açıdan bir sıkıntı olur mu siyah kısmı silmek ?
Sıkinti olmaz. coğumuz tinerle sildik.
Daha şık duruyor.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

dimens link' Alıntı:
Ben asetonla sildim. Ama plaka cercevesini sokerlen plakaya hasar verdigim icin bosa sildim. Yinede guzel siliyor.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de şu çerçevelerden kurtulayım istemiştim ancak makyajlı kasalarda plakalığın tutturulduğu plastik malzemenin silikon ve çift taraflı bantın yapışması için uygun olmadığı ve bir kaç gün içinde plakanın kendiliğinden söküldüğü bilgisine ulaşınca olaydan vazgeçtim. Anladığım kadarıyla makyajsız kasalardaki malzeme farklıymış. O çerçevelerden kurtulmak için önce bir plaka altlığının tampona matkapla monte edilmesi gerekiyor ve üstüne plakanın silikonla yapıştırılması gerekiyor maalesef. :'(

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hocam yok oyle birsey. Bende makyajli kasa var, on tampona plakayi bant ve silikonla yapistirdim. O plakayi isitici kullanmadan ordan sokene arabayi veririm. İcin rahat olsun hocam.