plaka sorgulama

rcengiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar istediğim plakanın kullanılıp kullanılmadığını bulabileceğim bir site varmı ben araştırıyorum bulamadım sayfa acılmıyor..aracımı değiştireceğim ve bundan sonraki plakaları sürekli kullanacağımız için istediğim bir plakayı boştaysa almak istiyorum bunun için yardımcı olabilirmisiniz..

hope

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boştaki plakalar için ayrı bir site varmı bilmiyorum ama normal plaka sorgulaması e devlet (turkiye.gov.tr)sitesinden yapılıyor.Ama şifre alman lazım girebilmek için.

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
ek olarak şimdi plaka istediğiniz gibi olsa da yeni sisteme geçince plaka sistemi de değişecek. o yüzden boşa uğraşmayın... aldığınız plaka da aynı kalmayacak...

Ferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlis hatirlamiyorsam trafigin sitesinde olmasi lazim trafik.gov.tr galiba

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
diyelim benim plaka 34 ve günün birinde Ankara'ya taşındım. bu 34 benimle geliyor mu ? geliyorsa eğer daha sonra Ankara'da arabamı değiştirdiğim zaman yine aynı 34 e devam mı ? :)

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Ben üç yıldır antalyada 34 plaka kullanıyorum. bence hiç sorun yok. hatta sağolsun bazı durumlarda vatandaş kolaylık bile sağlıyor yabancıdır. buraya parkedilmeyeceğini bilmiyor felan filan diye...

bu arada mtvyi biraz fazla ödüyoruz orası var.

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kötü oluyor farklı şehirde farklı plaka bence yasak olan yerde polis tek sana ceza yazıyor farklı plaka görünce başıma gelmişti..Ama büyük şehirlerde çok olmaz heryerden insan vardır yani