Plakalık Olmadan Plaka Takma

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende plakalıkları iptal edip yapıştırmak istiyorum özellikle arka plaka çok ses yapıyor bagajı kapatırken, ön plakamda eğri büğrü duruyor en iyisi yapıştırmak ama çift taraflı bantı süngerlimi alsam yoksa cambant gibi olanından mı sizce hangisi daha iyi tutar?

Falan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende plakalıkları iptal edip yapıştırmak istiyorum özellikle arka plaka çok ses yapıyor bagajı kapatırken, ön plakamda eğri büğrü duruyor en iyisi yapıştırmak ama çift taraflı bantı süngerlimi alsam yoksa cambant gibi olanından mı sizce hangisi daha iyi tutar?

Şeffaf olanlardan

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim merak ettiğim konu ilerde sökersem izi kalmaz deniliyor ya :D izi kalsa ne olacak sanki gene üstüne plaka gelecek. Plakasız mı kullanılacak sanki :D Ayrıca komple altını bile kazısan ne farkeder. benim görüşüm böyle. En sağlamı silikon ise silikon yapmak lazım.

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Aracımı aldığım günden beri (2008 Haziran) plakalık olmadan kullanıyorum. İlk önce süngerli çift taraflı bantı plakanın takılacağı yere komple yapıştırdım. Hiç boşluk kalmadan. Üstüne nokta nokta kırmızı silikon sıktım. Plakayı da bunun üstüne yapıştırdım. Bu bant söküldükten sonra arkasında tek tük parça bırakabilir ama onu da çıkarmak gayet kolay, hiç yapıştırılmamış gibi tekrar olabiliyor. Plakalar bu haliyle çok sağlam oturdu. 60.000km'den fazla yol yaptım, ara ara tazyikli suyla da arabayı yıkadığım oldu ama hiçbir açılma olmadı.

DSC_0011_zpsb4f644fd.jpg

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tmm herkese çok teşekkür ediyorum yeni plakalarım gelsin yapıştırıp buraya resmini koyacağım inş.