Radio hışırdama sorunu

m.emin.k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Radio hışırdama sorunu
Aracımda markasını bilmediğim hakkında kısmında da bir şey yazmayan bir multimedya TV radio sistemi var. Radio o kadar güzel çekmiyor sorun nedir acaba

IMG_20191230_181136.jpg

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Sadece radyodamı bu sorunu yapıyor yok sa müzik dinlerkendemi oluyor

m.emin.k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
radyo anteniniz orj.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Büyük bir ihtimalle multimedyadan..Aynı sorun bendede mevcut..Eğerki multimediya cihazından değilse frekans yükseltici parça var onu temin edebilirsiniz..Bir ara multimediya cihazını söküp anten girişini kontrol edicem..Cihazın kapasitesi bu değilse,anten girişinde şasi olabilir...Olmadı cihazı değiştiricem artık..

Benim cihazında menü görüntüsü bu..Aynı sistem olabilir
Menu-goruntusu.jpg

m.emin.k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük bir ihtimalle multimedyadan..Aynı sorun bendede mevcut..Eğerki multimediya cihazından değilse frekans yükseltici parça var onu temin edebilirsiniz..Bir ara multimediya cihazını söküp anten girişini kontrol edicem..Cihazın kapasitesi bu değilse,anten girişinde şasi olabilir...Olmadı cihazı değiştiricem artık..

Benim cihazında menü görüntüsü bu..Aynı sistem olabilir
Menu-goruntusu.jpg
Bnenim görüntü bu değil belki sürüm sürüm değişikliğidir. Hatta TV de var ama TV anteni yok diye de çekmiyor Bi baktırcam artık sonuç olursa yazarım tekrar

• Beğen
Tepkiler: Cemil

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Benim bildiğim Tv anteni normalde yokmuş...Gps ile tv yayını yapıyor diye biliyorum...Ekstradan güçlendirici takılabiliyormuş tabi..Neyse siz bir bilgi edinirseniz ve buradan paylaşırsanız seviniriz..

m.emin.k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim bildiğim Tv anteni normalde yokmuş...Gps ile tv yayını yapıyor diye biliyorum...Ekstradan güçlendirici takılabiliyormuş tabi..Neyse siz bir bilgi edinirseniz ve buradan paylaşırsanız seviniriz..
Doğrudur bilmiyorum gerçi markası da yazmıyor hiçbir yerde ama bilgi sahibi olursam yazarım mutlaka

• Beğen
Tepkiler: Cemil

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Normalde ses yapsa şase olabilirdi ama yok imiş öncelik soket kontrol edilmeli sonra gerekirse anten değişmeli