Radyatör su deposu değişimi.

gulnare

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aracın su deposunu değiştirmek için su deposunu sökeyim dedim. Hortum bağlantı yerlerinde kopma var. Fakat depoyu yerinden çıkaramadım. Depoyu sökmek için Aküyümü sökmek gerekiyor. Kızaklı bir yapıya benziyor oda akü tarafına gidiyor.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın su deposunu değiştirmek için su deposunu sökeyim dedim. Hortum bağlantı yerlerinde kopma var. Fakat depoyu yerinden çıkaramadım. Depoyu sökmek için Aküyümü sökmek gerekiyor. Kızaklı bir yapıya benziyor oda akü tarafına gidiyor.

biraz aküye doğru birazda yukarı çektiğinizde yerinden çıkması lazım. kızaklı tarzda takılıyor yerine. eskiyi sökmek için güç sarfetmekten kaçınmayın madem kırık acımayın çıkar illlaki

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ufak metal bir kıskaç var onu tornavidayla çıkarın

gulnare

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Resimde kırmızı işaretli tırnaklardan kurtaramadım. Zorlayınca tırnakların bağlı olduğu metal eğiliyor.
@beyaz güvercin dediğiniz metal kıskacı bulamadım. Köyde olmanın sıkıntısı çekiciylede 30 km gitmezki şimdi.

Ekli dosyalar

• pr_01_2399_max.jpg
    pr_01_2399_max.jpg
    18.7 KB · Görüntüleme: 76

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resimde kırmızı işaretli tırnaklardan kurtaramadım. Zorlayınca tırnakların bağlı olduğu metal eğiliyor.
@beyaz güvercin dediğiniz metal kıskacı bulamadım. Köyde olmanın sıkıntısı çekiciylede 30 km gitmezki şimdi.

arkadaşın söylediği gibi klipsi varmış.

Ekli dosyalar

• 07042010177.jpg
    07042010177.jpg
    84.7 KB · Görüntüleme: 69

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çıkartırken altta seviye sensörü var, onu çıkarmayı unutmayın.

Bu arada, deponun kızaktan kaymasını önleyen klips. Su deposunu değişimi yapılırken veya LPG montajı yaparken bunu kaybetmişler heralde. Bu klips ayrı olarak satılıyor mu?

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klips benimkindede yok. Bir gereksiz bulmus heralde.bi zararida yok gibi gozukuyor ama olmasi iyidir. Birde astra h icin su deposu resmi atabilcek olan varmi benimkine uyumlumu degilmi cozemedim