Radyo Trafik Duyurusu...

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu sabah aracıma bindim çalıstırmamla radyo çalıştı dun aksamdan dınlediğim cd den bir parça başlamıştı ki bilgisayar ekranında Trafik duyurusu ikazı cıkıp trt fm e bağlandı tekrar cd yı actım tekrar baglandı baska frekans acdım tekrar trt fm acıldı neyse dinledim biraz çevre yolunda gece su tankeri devrilmiş aşırı buzlanma varmış 10 dk da bir bu uyarıyı verdi.Bu konu hakkında bilgisi olan varmı benim çok hoşuma gitti.... Tp ye iki kez ard arda basınca iptal oluyor aynı şekilde de aktif oluyor...

Ekli dosyalar

• Adsýz.jpg
    Adsýz.jpg
    8.1 KB · Görüntüleme: 142

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Radyo Trafik Duyurusu...

Bu özellik var ancak her zaman devreye girmiyor.Size denk gelmiş olabilir bana hiç denk gelmedi bu ama yararlı özellik :)

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Bu özellik var ancak her zaman devreye girmiyor.Size denk gelmiş olabilir bana hiç denk gelmedi bu ama yararlı özellik :)

Aynen benimde hoşuma gitti :)

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

melihksn link' Alıntı:
Arkadaşlar bu sabah aracıma bindim çalıstırmamla radyo çalıştı dun aksamdan dınlediğim cd den bir parça başlamıştı ki bilgisayar ekranında Trafik duyurusu ikazı cıkıp trt fm e bağlandı tekrar cd yı actım tekrar baglandı baska frekans acdım tekrar trt fm acıldı neyse dinledim biraz çevre yolunda gece su tankeri devrilmiş aşırı buzlanma varmış 10 dk da bir bu uyarıyı verdi.Bu konu hakkında bilgisi olan varmı benim çok hoşuma gitti.... Tp ye iki kez ard arda basınca iptal oluyor aynı şekilde de aktif oluyor...

Bende de aynı şekilde oluyor sürekli. Cd dinlerken birden bu başlıyor. Cd ye basıyorum 2-3 sny sonra yine devreye giriyor. Sinir olmuştum :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Valla faydalı bir özellik. Bana da hiç denk gelmedi lakin. :)

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bana denk geldi arabada erkekler vardı bbizim devreler  hava yaptım çaktırmadan ankaradaydık bir de izmite giderken tünellerden geçerken uyarı veriyor araç tünelin frekansına otomatik bağlanıp yanımda hatun o zaman da baya kabarmıştım  ;) ;)  sevimyom be keratayı beyaz olsada seviyorum, arkadaki krom çıtaya rağmen seviyorum, üst komşunun golfünün yanında ona böyle üstten basacakmış gibi  battle_Teroriste battle_Teroriste duruşunu seviyorum..  :) :D

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugün ben de karşılaştım bununla. benzin aldıktan sonra aracı çalıştırdım ve cd konumundan otomatik radyoya geçti.

volkitolki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

radyo özelliklerinin hepsini aktif ettiğim gün Sanayii bölgesine girdiğimde izmirliler bilir İMBAT fm den başkasını çalmıyordu. Kanal değiştiriyorum 3 saniye sonra tekrar İMBAT fm e geçiyordu. İmbat fm de bildiğiniz damar :) Özelliklerin hepsiini devre dışı bıraktım ne olur ne olmaz tekrar piskopata bağlamayalım diye :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim TP sürekli açık ama iki buçuk senedir İstanbul'da hiç TP yayınına rastlamadım.  ::)