REC's Bonito - ASTRA J

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu da benim aracım: 2012 ASTRA J CDTI SPORT

Aracı sıfır olarak aldım, mümkün olduğunca sade dokunuşlarda bulunmak istedim ve değişim bu sadelikte devam edecek nasipse...

Maaşallah demeyenin sibop kapağını mahallenin çocukları yürütsün :)
.............................................................
images

rtsi.jpg

t95c.jpg

nfon.jpg

.............................................................
images

Son düzenleme:

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mis gibi allah kaza bela vermesin... Opel kullanmaya CORSA D ile başladım inş 3 sene sonra astra J ile devam edeceğim. Çıktığı günden beri görünüşüne donanım seviyesine hasta olduğum bir araç... kazasız belasız inş

uslum64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah kazasız belasız...beyaz ve kırmızı rengi çok hoşuma gidiyor astra j nin

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah. çıtırdan az yere basıp,opc ürünleri ve logoları da kullanırsan çekici durur ;)

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Turuncu gündüz farları iyi olmuş , araç zaten 10 numara , söylenecek tek söz Allah kaza bela vermesin ...

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mis gibi allah kaza bela vermesin... Opel kullanmaya CORSA D ile başladım inş 3 sene sonra astra J ile devam edeceğim. Çıktığı günden beri görünüşüne donanım seviyesine hasta olduğum bir araç... kazasız belasız inş

Evet, birçok konu altında şahit oldum bu aracı istediğinize. Dilerim Rabbim size gönlünüzdeki renk olan kırmızıyı, istediğiniz paket ile nasip eder...

maşallah kazasız belasız...beyaz ve kırmızı rengi çok hoşuma gidiyor astra j nin

Teşekkür ederim...

Maşallah. çıtırdan az yere basıp,opc ürünleri ve logoları da kullanırsan çekici durur ;)

Teşekkürler... 35mm eibach için yanıp tutuşuyorum, aslında çoktan almıştım ama Erzurum'da yaşadığım için kışın araç kardan yürümez, greyder gibi kar süpürürüm diyebir türlü alamıyorum. Şimdi tayin istiyorum, çıkarsa ilk yapacağım işlerden biri bu yay meselesi...

Turuncu gündüz farları iyi olmuş , araç zaten 10 numara , söylenecek tek söz Allah kaza bela vermesin ...

Çok teşekkürler.. ilk yaptığım değişiklik turuncu gündüz ampülleri olmuştu, beyaz philips ampullerle beraber takmıştım, ben de çok seviyorum...

10 numara Recai hocam kazasız belasız insallah

Kardeşim çok teşekkür ederim. Bu aracın alınış hikayesini iyi biliyorsun, 1 yılı da geçti, Volvo V40 aklımı kemirip duruyor ama kıyıp da satamıyorum bunu, galiba sevdim Astra J 'yi :) Sevgiler...

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani son günlerde çom araştırdığım için söylüyorum bu iş sadece yay ile olmuyor aynı zamanda amortisörleride değiştirmek lazım aksi takdirde orjinall amortisörler zamanla zarar görüyor daha büyükk zarar veriyor bence kaliteli bir coil daha yararlı olur gibi ama onunda maliyeti 1000 lira civarında olur biraz geçer bile

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani son günlerde çom araştırdığım için söylüyorum bu iş sadece yay ile olmuyor aynı zamanda amortisörleride değiştirmek lazım aksi takdirde orjinall amortisörler zamanla zarar görüyor daha büyükk zarar veriyor bence kaliteli bir coil daha yararlı olur gibi ama onunda maliyeti 1000 lira civarında olur biraz geçer bile

Bahsettiğiniz amortisör sorunu genelde jant büyütüp alçaltma 35mm üzerine çıkılırsa oluyor. Benim stock değerlerim ile 35mm yay pek sorun çıkarmaz. Ama en iyisi coil tabii ki.

Bütçem mevcut coil de alabilrim ama asıl mevzu karar vermek. Şayet aracı satmazsam coil yapabilirim ve şayet coil takarsam jant da takarım, ve yine şayet jant takarsam body olayına da girerim ve artık aracı satmam... :) Bu karar sürecinde 35mm yay uygun olur gibi geliyor şimdilik...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
maşallah kazasız belasız kullan ;)